• Büyük kripto para birimleri kurtarma modundadır.
  • Stellar günün büyüme lideridir.

Kripto para pazarı yeşil renkte yanıp sönüyor. İyileşme hafta sonundan bu yana çekiş kazanıyor; Bununla birlikte, ileride hala çok sayıda temel engelimiz var. Tüm dijital varlıkların dolaşımdaki toplam kapitalizasyonu 24 Şubat’tan bu yana en yüksek seviye olan 135.2 milyar Dolara ulaştı.

Neler oluyor

Stellar günün belli bir lideridir. Madeni para Pazar günü bu zamandan bu yana% 10’u aştı ve Pazartesi günü Asya saatlerinde 0.1040 $ ‘a düştü. Bozuk para güçlü yükseliş momentumunda 0.1027 $ ‘da değer değiştiriyor. Stellar, 25 Ocak’ta oluşturulan düşüş eğilimini kapattı; bu, bir sonraki odaklanma ile fiyatların 0.1090-1.01 dolar arasında yükseleceği anlamına geliyor.

Binance Coin önceki haftanın bir başka yıldızı. BNB son yedi günde yaklaşık% 30 kazanmayı başardı; Bununla birlikte, yukarı yönlü momentum traksiyonu kaybediyor. Madeni para, 2 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile kripto para birimi cinsinden yedinci sırada yer almaktadır. Asya menşeli yüksek 14.94 $ ‘dan yazı yazarken 14.75 $’ dan işlem görüyor.

Bitcoin ( BTC ) Cumartesi günü 3.947 dolara yükseldi, ancak toprağı elinde tutamadı ve 3.900 dolara geriledi. İlk dijital yazı yazarken, şu ana kadar bu direnç alanının üstüne çıkmaya çalışıyor. BTC çoğunlukla günlük bazda değişmez ve haftalık bazda% 3.6 daha yüksektir.

Piyasa değerine göre en büyük ikinci madeni para olan Ethereum(ETH) , günlük bazda değişmeden 136,8 $ ‘dan el değiştiriyor. ETH / USD, 135.00 $ ‘a verilen kritik destekle kısa vadeli düşüş eğilimi içinde ilerliyor.

En büyük üçüncü jeton olan Ripple’ın XRP’si 0.3144 dolardan felç oldu. Madeni para 0.3200 $ ‘ın üzerine çıkma denemesinin başarısız olmasından sonra menzile döndü, bu durum düşüş eğilimi ile daha fazla konsolidasyonun olabileceği anlamına geliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here