Çevrimiçi ödeme sistemi, kullanıcıların kripto para satın almalarına olanak tanıyan işlevler ekledi.
Piyasa reaksiyonu susturulur, ancak genellikle olumludur.
Çevrimiçi ödeme sistemi Skrill artık 40’ın üzerinde para birimi için kriptolar Bitcoin , Litecoin , Ethereum, Bitcoin Cash satın almak ve satmak için kolay bir yol sunuyor . Şirket, saniyeler için dijital paraların fiat ve tersi değiş tokuşuna izin veren bir hesabın yatırılmasının 100’den fazla yolunun olduğunu söylüyor.

Duyuru, “40 kripto para biriminden Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin veya Ethereum  ve cüzdan para biriminize geri dönüş ve güvenli bir şekilde ek bir doğrulama gerekmediğini” belirtti.

Skrill müşterileri, mevcut cüzdanları üzerinden yerel para birimi cinsinden bakiyesini kriptoya çevirebileceğinden, kripto paralarla işlem yapmak için ek bir Skrill cüzdanına gerek yoktur. Ancak, hizmet Skrill’in bulunduğu ülkelerde mevcut değildir. Örneğin, Rusya ve ABD sakinleri yeni Skrill işlevlerinden yararlanamayacaklar.

Tam miktar, jetona bağlı olsa da, minimum satın alma yaklaşık 10 euro’dur. Maksimum tutar, kullanıcının hesabıyla ilişkili işlem limitlerine bağlıdır.

Bu haber, kripto para piyasasında ralliyi desteklemek için elinden geleni yaptı. Bitcoin dün bu saatten bu yana% 6,8 kazanırken, 8,285 dolar seviyesini değiştirdi; Eteryum $ 500 direncine daha yakın bir süredir , XRP ise günlük bazda% 2 daha yüksek 0.4579 $ seviyesinde işlem görüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here