Bitcoin [BTC], birkaç hafta boyunca 4.000 $ ‘ın üstünde ve altında, büyük bir destek hattını 6,500 $’ dan kırdıktan sonra değişti. Bitcoin’in şu anki piyasa değeri 69,83 milyar dolar seviyesindeyken, işlem hacmi 5.17 milyar $ seviyesinde bulunuyor. Fiyattaki 24 saatlik değişim, Bitcoin için% 3.51’lik bir düşüş gösteriyor.

1 saat

Soure: Ticaret Görünümü

Bitcoin, bir saatlik grafikte 3,676 dolardan 3,940 dolara yükselirken, düşüş trendi 5,110 $ ila 4,160 $ ​​arasında değişiyor. Fiyatlar, desteği iki kat artırarak 3,605 $ seviyesinden indirdi, ancak hala güçlü tutuyor. Bir saatlik grafikte Bitcoin’in direnç noktaları 4,345 $ ila 4,750 $ arasında seyrediyor.

Aroon düşüş trendini kıyasla gösterge uptrend düşüş daha hızlı bir oranını gösterir. Yükseliş eğilimi, yükselişten hala daha güçlü iken, hala bir tükenmeye ulaşıyor.

Chaikin Para Akışı göstergesi küçük bir miktarda olsa bile, sadece alıcılar satıcılarla zor bir mücadele içindedir ve kazanan olduğunu gösterir sıfır çizgisi üzerinde asılı.

Göreceli Vigor İndeksi fiyatları RVGI göstergeli doğrudan ilişkilidir olarak piyasada bir ayı ayrımı gösterir.

1 gün

Soure: Ticaret Görünümü

Bitcoin için düşüş trendi 9,900 $ ‘dan 4.105 $’ a yükseldi ve fiyatlar 3,900 $ ile 4,200 $ arasında değişirken yükseliş yok. Bitcoin fiyatları 25 Kasım’da test edilen 3,730 $ seviyesinde destek buluyor. Direnç puanları 7,360 $, 8,390 $ ve 9,800 $ arasında değişiyor.

Parabolik SAR belirteçler yüksek Bitcoin fiyatları iterek bir boğa destek gösteren fiyat mumlar aşağıda oluşturulur.

MACD göstergesi derinlerde daldırma sonra bir boğa bir crossover gösterir. Histogram ayrıca yeşil çubuklar sıfır çizgisinin üzerinde yükseldikçe iyileşme belirtileri de gösterir.

Müthiş Osilatör bir fiyatlarındaki artış, ancak hızında bir artış veya bir boğa crossover için yeterli değildir gösteren yeşil çubuklar içine bir geçiş gösterir.

Sonuç

Grafiklerimiz, Bitcoin’in fiyatları için aşağı yönlü bir görünüm sergiliyor. Bitcoin için bir günlük grafik Parabolik SAR, MACD ve Müthiş Osilatör tarafından belirtildiği gibi şaşırtıcı bir şekilde boğa gibi görünüyor.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here