Piyasa Yorumu
Ne yazık ki, bitcoin boğalar için piyasa, şu sıralar aşırı derecede düşüş gösteren tekniklere iyi cevap vermeye devam ediyor, bu nedenle fiyatların şu an düşük seyretmeye devam etmesi şaşırtıcı değil. Önümüzdeki dönem için bu durumun devam edeceğini düşünürken, sürdürülebilir bir döngü oluşturmaya henüz başlamamış olsak da, hâlâ son kapituar yıkamanın yolun aşağısında olmadığı ve iyi bir şans olduğu kanaatindeyiz. yıl sonundan önce gerçekleşir. Bu kapitülasyon gerçekleştiğinde, arz ve talep tekniklerin üstesinden gelecektir ve işler yakın dönemdeki grafiklerde çok hızlı bir şekilde yükselişe geri dönmeye başlayacaktır, ancak o zamana kadar ayılar kontrol altındayken, bu da muhtemelen devir sayısının altında bir çöküş anlamına gelir. çok uzak değil gelecek.

3 Günlük Grafik
Bugün , fiyatın nihayet kırmızı bir SCMR sinyali üzerindeki iç talep alanında ve piyasa yapısı bozulmadan kalırken küçük fakat ayırabilen bir mezar taşı olan doji mumunda yer aldığını görebileceğimiz 3 günlük grafiğe vuracağız. Ağır, hepsi kısa vadede daha düşük fiyatlara işaret ediyor. Ayrıca, EMA’ların hala aşağı yönde olduğunu ve 50 ve 100 SMA’nın düşmeye devam ettiğini ve 100’ün 200’ün altına geçmeye yakın olduğunu, çoklu dinamik direnç düzeyinin de ek yük oluşturmaya devam ettiğini ve Ichimoku Cloud’un yukarıdan aşağı doğru kalacağını unutmayın. Piyasaya çıktığında, boğalar yakın bir gelecekte aşağılardaki düşüşlere engel olmak için bir Tatil mucizesine ihtiyaç duyacaktır.

Momentum ve hacme geçerken, Stochastic’in resmi olarak aşırı satım bölgesinde olduğunu ve PPO’nun her ikisi de orta vadeli bir perspektiften boğalar için oldukça cesaret verici olan güçlü satın alma sinyalleri vermeye devam ettiğini, ancak Willy ve RSI’nın hala bir miktar yeniden şarj edilmesine rağmen Yapılacaklar ve MACD bir sapma belirtisi olmadan zayıf kalıyor, bu yüzden kısa vadede görünüm hala boğalar için oldukça korkunç görünüyor. Bununla birlikte, hacim endikasyonları A / D çizgisini dikkate alarak momentum osilatörlerinin, son zamanlarda düşüş eğilimindeki artışa rağmen nispeten yüksek seviyelerde oldukça istikrarlı olduğunu ve hacim profilinin olması gerektiği kadar kötü görünmediğinden Şu anki koşullar göz önüne alındığında, boğaların, yakın vadede daha düşük fiyatlara rağmen, uzun vadede çalışacak bir şeyleri var.

Bitcoin

Pazar Özeti
Bu noktada, piyasanın bunu yapmasını beklemek ya da beklemek dışında yapabileceğimiz çok şey yoktur, ki daha önce de belirttiğimiz gibi arz ve talep devralınana kadar daha aşağıya doğru hareket etmeye devam edecektir. Pek çok piyasa katılımcısının, bu yıl uzun süredir yatırımcıların dayandığı acı miktarını göz önünde bulundurarak duymak istediği bir şey olmasa da, bu ayı piyasasının son vuruşlarında olduğumuzu, Sürdürülebilir taban uzak değildir ve tünelin sonunda 2019’a doğru bir miktar ışık vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here