Bitcoin boğaları, mevcut aralığın üst kısmına basmaya devam ediyor. Yakın vadede direnç 6400-500 bölgeden koşarken görüldü.
Bitcoin için Aralık ayında uzman panel medyan tahmini 8200 $ olarak görülüyor .

Salı günü Bitcoin fiyatının , seansın orta noktasına kadar sadece% 0.25’lik küçük kazanımlar elde ettiği görüldü. BTC / USD boğaları, şu an için 6400- 6500 $ ‘lık arazi aralığının üst kısmını test etmeye devam ediyor.

Yukarıdaki aralığın ihlali, kapıyı geniş bir alım basıncına kadar açık bırakabilir. Bulguya katılan dokuz analistin uzman paneli ve kripto-para birimi raporunun, Aralık ayına kadar 8200 $ ‘lık bir medyan tahmini görmesi ilginç .

BTC / USD boğalar, 6400-500 $ ‘lık fiyat bölgesinden takip ederek, önümüzdeki dönemde ortaya çıkan direnişe girmeye devam etti. Buradaki bir koparma, en yoğun bölge olan 4-5 Eylül tarihine kadar 7355 dolara kadar hızlı bir hareket görebiliyordu. Daha kuzeyde, gözler başka bir hedefte olacaklar ve 24-25 Temmuz tarihlerinde 8300 $ ‘a kadar düşecekler, burada BTC / USD derin bir düşüş eğilimi gördü .

BTC / USD günlük grafik

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here