Bitcoin (BTC)

Haftalık grafiklerde, Bitcoin (BTC) 55 günlük hareketli ortalamadan arındırılmış açık bir düşüş sinyali gönderdi. Momentum değişmediği sürece, Bitcoin (BTC) 100 günlük hareketli ortalamayı 4500 – 4500 $ seviyesinde test etmek üzere ayarlandı.

bitcoin btc grafiği
Bu aşağı yönde ilk büyük destek seviyesi. Eğer bu fiyatın altında kırılırsa, 3600 $ ‘ı test edebilir, ki bu aşağı yönlü bir sonraki ana destek seviyesidir. Satış hacimleri de yüksek, çoğu yatırımcının şu anda bitcoin üzerinde düştüğünün bir göstergesi.

Bu koşullar altında, fiyatlar düştüğü zaman, piyasadaki herhangi bir küçük rallinin satışa sunulması, fiyatta daha fazla düşüşe neden olacaktır. Özünde, eğer bitcoin 7500 $ ‘a geri dönüyorsa, bu da 55 günlük hareketli ortalamaya karşı direnç gösteriyorsa, bir satış fiyatı onu 3500 $’ a geri götürebilirdi.

Bu nedenle, Bitcoin’e (BTC) yatırım yapmak isteyen biri için, bitcoin satmak ya da şu anda fiat tutmak için en iyisidir. Bu anda bir satın alma girişinin bitcoin’e girme riski, potansiyel kazanımların önüne geçmektedir. Çünkü Bitcoin (BTC) piyasa yapısını bozdu ve 8 aylık bir düşüşle battı. Bu, genel ruh halinin düşüş gösterdiğinin ve bir mitinge girmeye çalışmanın kayıplara yol açabileceğinin bir göstergesidir.

Ripple (XRP)

Haftalık grafiklerde, Ripple (XRP), 0.48 $ ‘lık uzun vadeli destek seviyesinin altında kırdı ve yaklaşık 0.21 $’ a yakın vadede destek sağlanamadı.

Dalgalanma XRP

Ripple XRP
Bu, kısa vadeli bir hedef olan yüksek riskli bir satın alma ile Ripple’e (XRP) giriş yapar. Çünkü hacimler daha fazla düşüşe işaret ediyor. Satış hacimleri oldukça yüksektir, bu da yatırımcıların fiyatların en azından kısa vadede yükselemeyeceğine inanmadığı bir senaryoya işaret etmektedir. Dalgalanma (XRP) ile ticaret yapmak için, bitcoin fiyatına da dikkat edilmesi gerekiyor.

Çünkü Ripple (XRP) ‘nin uzun vadeli grafiği, bitcoinin (BTC) altcoins pazarında sahip olduğu güçlü boğucuyu işaret eden bitcoinin neredeyse ayna görüntüsüdür. Özünde, kısa dalgalanma (XRP) şu anda en iyi karar, fiat tutun veya piyasada net bir tersine dönünceye kadar bekleyin. Uzun bir giriş, şu anda çok riskli olacaktı, ancak ticaret kriptosunun tüm noktası, para kazanmak ve kayıp olasılığını en aza indirmektir.

Tron (TRX)

Pazarın geri kalanından farklı olarak, Tron (TRX) ‘in haftalık tablosu konsolidasyon aşamasına giren bir piyasayı göstermektedir. Mevcut fiyat seviyesi de uzun vadeli destek seviyesi seviyesindedir. Bu, birkaç hafta boyunca sürekli satış yaptıktan sonra Tron’un (TRX) dibe vurmuş olabileceğinin bir göstergesidir.

TRON TRX

TRON TRX
Böylece, devam eden jeton göçü ve yaklaşan süper delegenin seçimleriyle Tron (TRX) tersine dönebilir. Olası bir tersine çevirme, Tron (TRX) testini 0,05 dolar olarak görüyordu, bu da ilk direnç seviyesi. Bunun üstünde bir kırılma ve tam fiyat toparlanmasına giderken 0,06 dolarlık test yapabiliyordu. Bu, Tron’u (TRX) mevcut fiyatlara layık bir satın almayı sağlar.

Ancak, biri de 0.039 $ ‘ın altında bir düşüşe dikkat etmeli ki bu da Tron’un aşağıya 0.028 dolara düştüğünü görebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here