Bitcoin hafta sonu boyunca yaklaşık 4000 $ ‘dan 4260 $’ a kadar yükseldiği bazı yükseliş hareketleri gösterdi. O zamandan beri önemli bir ticaret faaliyeti noktası haline gelen yaklaşık 4000 $ ‘a geri çekildi .

Fiyat hareketleri, iki düşüş haftasından sonra 6400 $ ‘dan 3500 $’ ın altına inen bir düşüşün ardından Bitcoin için daha güçlü bir performans gösterdi. Geçen haftaki mum bir Doji kurdu. Bir Doji, açıklığın kapanış noktasıyla aynı noktada olduğu ve pazardaki tüccarlardan bazı belirsizlikleri gösteren bir mumtur. Tüccarlar, piyasada daha keskin düşüşler konusunda temkinli davranacaklar, ancak aynı zamanda Bitcoin için cazip ve bir dibe yakın olan mevcut fiyatı da göz önünde bulundurabilirler .

Günlük grafikte, geçen hafta alıcıların momentumları değişiyor. MACD ve RSI artıyor ve fiyat geçen hafta birkaç gün içinde 3600 $ ‘dan 4400 $’ a yükselmeyi başardı.

Geçen hafta artış, fiyat ile RSI arasında gerçekleşen bir boğa ayrılığı ile gerçekleşti. Fiyat, daha düşük satış baskısını temsil eden daha yüksek bir düşük seviye oluşturan RSI’ye rağmen düşük seviyelere doğru devam etti. Bu kalıbı belirleyen ve uzun pozisyonlara geçen tüccarlar, son hafta fiyat artışını aktifleştirmeyi başarmış olacaklardı.

Şu anda, fiyat işlem ticaretinin çoğunluğunun gerçekleştiği yer olan 4000 $ ‘ın izlemesi gereken temel seviye. Büyük bir artış durumunda, 4600 $ ‘ın önemli direnç olarak hareket etmesi bekleniyor. Bir düşüş durumunda, izlemek için temel destek seviyeleri 3500 $ ve 3000 $ ‘dır.

  • Bitcoin hafta sonu boyunca 4260 dolara yükselen ve bugün 4000 dolara yaklaşan bazı yükseliş hareketleri kaydetti. 4000 $ son zamanlarda önemli bir ticari faaliyet alanı olmuştur.
  • Fiyat, geçtiğimiz hafta boyunca daha fazla yükseliş kaydederken, fiyat birkaç gün içinde 3600 $ ile 4400 $ arasında arttı.
  • İzlenecek temel seviyeler direnç olarak 4600 $ ve destek seviyeleri olarak 3500 $ ve 3000 $ ‘dır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here