Bitcoin için haftaya yeni bir düşüş başladı. Geçen hafta, Bitcoin, 5200 $ ‘ın biraz altında bir 2018 düşük seviyesini gördü . Bu hafta, Bitcoin ile 5100 $ ‘ın altına yeni bir düşüş oluşturan son derece düşüşe geçti.

Geçen haftaların ardından, Bitcoin fiyat işlemi birkaç gün boyunca bir aralıkta işlem gördü. Bir ayı bayrağının oluşturduğu spekülasyonları vardı. Fiyat hareketi, ilk düşüşten sonra bir aralıkta işlem gördüğünde ve bir başka önemli düşüşle bunu takip ettiğinde bir ayı bayrağı oluşur. Bugün fiyat hareketleri ayı bayrağını idam etti.

Fiyat şu anda 5200 $ civarında işlem görüyor, ancak şu anda aşırı derecede değişken ve hızlı değişime tabidir. Günlük mum şekillendirme, bir Marubozu mumudur. Bir Marubozu mumunun, hiçbir yönde çok az hareketi vardır ve uzun bir yönde güçlü hareketin göstergesidir. Düşüş, aynı zamanda arkasında büyük bir kuvvet gösteren büyük hacimde de.

Sellet momentumu da oldukça güçlüdür. RSI tarihteki en düşük noktasını kaydetti ve MACD aşağı doğru sapmaya devam ediyor.

Saatlik grafik, düşük hacimde çok az fiyat hareketinin ticaretini gösterir. Fiyat, 50 EMA civarında işlem görüyordu ancak son 12 saatte önemli miktarda düşüşe başladı. Fiyat şu anda 5500 $ civarında işlem görüyor.

Fiyat geçen hafta 5200 $ ‘ın altına düştüğünde, trader’ların bu kadar düşük bir değerlemede işlem yapmasına izin vermeye istekli olmadıklarını göstererek hemen geri döndü. Fiyat olması altında işlem daha uzun bir süre için $ 5200 tüccarlar artık bu düşük değerlemeler kabul etmeye istekli olduğunu gösteren bir çok ayı işaretidir. Buradaki fiyat arttıkça, bu seviyelere dönme olasılığı daha yüksektir.

5000 $ ‘lık bir anahtar psikolojik rakam olması nedeniyle, bazı desteklerin oynanması olasıdır. Fiyat burada aşağıda kırılırsa, bir sonraki destek 4500 $ ile 4600 $ arasında tahmin edilecektir.

  • Ayı bayrağı Bitcoin fiyat eylemi için yürütmektedir.
  • RSI ile güçlü satıcı momentumu, tarihteki en düşük noktasına ulaşırken, MACD de aşağı doğru sapmaya devam ediyor.
  • Destek muhtemelen 5000 $ civarında oynamak için geliyor. Bu nokta bozulursa, bir sonraki destek noktası büyük olasılıkla 4500 $ ila 4600 $ arasındadır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here