Bitcoin ( BTC ) fiyatı en sonunda 8.300 $ direncinin üzerine çıktı ve dijital varlığı 8.500 $ ‘a yükseltti ve fiyatların geçtiğimiz hafta 7.655 $’ dan 8.536 $ ‘a yükseldiği mevcut yükseliş trendine geri döndü. 

Bir hafta içinde ikinci kez, fiyat , son 7 aydır uzun vadeli bir direnç olarak hizmet eden, genellikle referans gösterilen inen kanal eğilim çizgisinin üzerine çıktı. Direnç üzerindeki kopuşu satın alacak bazı trader’lar olsa da, dikkatli fiyat yatırımcıları, önceki fiyat eyleminin Bitcoin’in tekrar tekrar bu seviyenin üzerinde tutamayacağını gösterdiğinden, dijital varlığın trend çizgisinin üzerinde olup olmadığını görmek için 4 saatlik kapanışı yakından izleyecek. 

BTC USD günlük grafik. Kaynak: TradingView

Yazma sırasında, Bitcoin 8 Ocak’tan beri ilk kez bir günlük daha yüksek bir yükselişe geçerek 8,464 $ ‘a yükseldi ve 8.500 $ direnç seviyesini temizledi. 

“Bitcoin fiyatı şu anda görünür profil görünür aralığında veya VPVR’de direnç ve en önemli hacim düğümü üzerinde konsolide oluyor. Bitcoin, boğa konsolidasyonunu 8.000 doların üzerinde tamamlayabiliyorsa, ölçülen bir yukarı yönlü hareket, Bitcoin fiyatını önceki aralığın en üstüne 9,500 $ ve muhtemelen bir sonraki yüksek hacim düğümü olan 10,100 $ kadar yüksek tutacak. ” 

Şu anda, Bitcoin fiyatı 200 günlük hareketli ortalamanın üzerindedir ve en son fiyat hareketi 8.000 $ ‘ın güçlü destek olarak işlev göreceğini göstermektedir. Yatırımcılar şimdi 8.300 $ ‘ın dirençten desteğe dönüp dönmeyeceğini görecekler. 

Genel kripto para piyasası sınırı şu anda 223,8 milyar dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı% 68,1’dir. Bitcoin’in fiyat artışıyla birlikte kayda değer kayda değer altcoinler, şaşırtıcı bir% 22.87 kazanç ile Bitcoin SV ( BSV ),% 6.46 kazanç ile Bitcoin Cash ( BCH ),% 6.46’da Litecoin (LTC ) ve son devam ederek yatırımcıları şaşırtan Dash ( DASH ) oldu. hafta sonu ralli% 14.32 oranında değer kazandı.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here