• Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, önümüzdeki 18-24 ay boyunca en iyi yatırım seçimlerini listeledi. 
  • Bitcoin 11/10, 8/10, 5/10 petrol ve sadece 3/10 altın aldı.

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, önümüzdeki 18-24 ay boyunca tercih ettiği yatırımlar hakkında konuştu. Yatırımcılara yakın zamanda yazılan bir mektupta, Bitcoin boğa Bitcoin’in (BTC) onun bir numaralı seçimi olduğunu söyledi. Koronavirüs pandemisinin ardından dalgalanacağına inanıyor ve 11/10. Bitcoin’in yarıya inmesine, artan para baskısı ve dünyadaki hükümetlerin niceliksel genişlemesine karşı kesin bir tezat olarak dikkat çekti. 

Negatif bir arz şokuyla hemen hemen aynı zamanda pozitif bir talep şokunuz var. Bu, merkezi olmayan dijital para birimi için roket yakıtı olacak.

Pompliano’ya göre, en iyi ikinci yatırım 8/10 hisse senetleri: 

Buradaki büyük risk, gelirlerinin çoğu buharlaştığı için bu şirketlerin iflas edebilmeleridir. Bunun olacağına inanmıyorum. Bunun yerine, tüm endüstrilerin yok edilmesini önlemek için devlet yardımı ile kaplanan sektörlerde önemli bir konsolidasyon göreceğiz.

Pompliano daha sonra 5/10 petrolü sıraladı ve emtiaların özellikle diğer yeni fırsatlar ile karşılaştırıldığında çok riskli olduğunu belirtti. Son olarak, sadece 3/10 puan aldı, çünkü yatırım yapmak için yeterli taraf olup olmadığından emin değil.

Altının mevcut beklentilerden daha iyi performans gösterdiğini ve kolayca 2.000 $ tuttuğunu görebiliyordum. Önümüzdeki 24 ay içinde 2.500 doların üzerinde hareket ettiğini görmüyorum. Bu, yatırımcının önümüzdeki 24 ay içinde% 35 ila% 65 getiri elde edeceği anlamına geliyor. Çoğu yatırımcı bu tür getirileri normal zamanlarda tükürecektir, ancak önümüzdeki dönemde aynı zamanda diğer varlıklara kıyasla düşük performans gösterecektir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here