ETH ve BNB yeni ATH’ler boyarken, Bitcoin 60.000 $ ‘ın üzerine çıktığında toplam piyasa değeri yaklaşık 2.1 trilyon $ olan kripto alanında günlerce rekor kırdı.

Bitcoin, haftalarca 60.000 $ ‘lık yuvarlak sayılı düşmanının üstesinden gelemedikten sonra nihayet onun üzerine çıktı. Alternatif kripto paraların çoğu da yeşil renkte, ETH ve BNB sırasıyla 2.200 $ ve 485 $ ‘dan yeni ATH rekorlarına yükseliyor.

60.000 Doların Üzerinde Bitcoin Skyrockets

Bitcoin, Mart ayı ortasında 61.800 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesinin ardından kuzeye devam edemedi. Tam tersi, kripto para birimi yörüngesini tersine çevirdi ve birkaç hafta sonra 50.000 $ ‘ın altına düşmekle tehdit etti.

Birkaç kez 60.000 doları geri almaya çalışsa da başarısız oldu ve her reddedilme onu daha da güneye sürükledi. Ancak son 24 saatte durum değişti.

Boğalar kontrolü ele aldığında ve etkileyici bir adım attığında BTC 58.000 dolar civarında mücadele ederken, hepsi biraz tanıdık geldi. Varlık birkaç saat içinde 3.000 $ ‘ın üzerinde değer kazandı ve kabaca 61.200 $’ a yükseldi (Bitstamp’ta).

Tüm zamanların en yüksek rekorundan sadece 600 dolar uzaklaştığından bu yana biraz geri çekilmesine rağmen, birincil kripto para hala imrenilen 60.000 dolar seviyesinin üzerinde duruyor.

Bu piyasa güncellemesini beğendin mi?
Şiddetli kripto piyasalarında herhangi bir fiyat hareketini kaçırmamak için ihtiyacınız olan tek şey bu. Bu özeti her gün ücretsiz olarak almaya başlayın:

Doğal olarak, şu anda 1,1 trilyon $ ‘ın oldukça üzerinde olan piyasa değeri de fayda sağlamış, piyasa hakimiyeti% 55 civarında kalmıştır.
BTCUSD. Kaynak: TradingView
BTCUSD. Kaynak: TradingView

BNB ve ETH için yeni ATH’ler

Altcoin piyasasının çoğu, son birkaç gün içinde liderinden daha iyi performans gösterdi. Şimdi BTC’nin kayda değer artışıyla, bazıları yarışa katıldı ve yeni rekorlar kırdı.

Ethereum, 24 saatlik bir ölçekte% 4,5’lik bir artışla başı çekiyor. Sonuç olarak, ikinci en büyük kripto para birimi, yeni bir rekor için yaklaşık 2.200 $ ‘a ulaşarak önceki ATH’sini kırdı.

Muhtemelen geçen hafta en iyi 10 performans sergileyen Binance Coin, boğa koşusunu ikiye katladı. BNB dünden bu yana% 14’ten fazla patladı ve 485 dakika önce yeni bir ATH boyadı. Sadece altı gün önce, varlık yaklaşık 310 $ olarak düzeltildi.

Ripple (% 4), Polkadot (% 3), Cardano (% 2), Uniswap (% 1.5), Litecoin (% 3) ve Chainlink (% 0.5) da ilk onda yer alıyor.

Cryptocurrency Piyasasına Genel Bakış. Kaynak: Kriptoyu Ölçün
Cryptocurrency Piyasasına Genel Bakış. Kaynak: Kriptoyu Ölçün

KuCoin Token (% 40), Waves (% 28), 0x (% 18), Basic Attention Token (% 18), PancakeSwap (% 16), VeChain (% 15), Filecoin (% 14), Tezos (% 11) ve Çığ (% 10).

Nihayetinde, tüm dijital varlıkların kümülatif piyasa değeri, iki günde 200 milyar dolardan fazla ekledikten sonra yaklaşık 2,1 trilyon dolarlık yeni bir rekor kırdı.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here