Bitcoin, uzun zamandır beklenen hamlesini 2020’nin en yüksek seviyesine neredeyse% 5 ekleyerek yaptı, ancak rallinin tanınması için daha yüksek seviyelerde devam etmesi gerekiyor.

Geçtiğimiz saat içinde Bitcoin, Ağustos ayı ortasında yapılan bu yılın en yüksek seviyesine eşit olan 12.300 $ ‘a geri döndü. Analistler, BTC bu önemli noktaya ulaştıkça tahminleriyle kripto sosyal medyayı dolduruyor.

İki ay önce 12.000 $ ‘ın üzerine çıkan bu ilk hareketten bu yana, BTC yüksek 9.000 $’ lık bölgeye düzeltilerek% 20 geri çekilme sağladı. Son 24 saatte 550 $ ekleyen büyük ölçüde tahmin edilen bir hareketle 2020’nin en yüksek seviyesine geri döndüğü için tüm bu kayıplar geri alındı .

Bitcoin
BTC fiyatı – tradingview.com

BTC Bu Yıl 20 Bin Dolara Ulaşabilir mi?

Analistler, Bitcoin’in Ocak 2018’den bu yana haftalık 12.000 $ ‘ın üzerine kapanmadığını belirtti ve boğa piyasasının başladığından emin.

Bir diğer analist , fiyatların kolayca tüm zamanların en yüksek seviyesine dönebileceğini ekledi .

“BTC, 20K’ya giden bir pompa görebilir mi? Elbette, oradaki yolun% 70’i ve önceki pompa ile karşılaştırılabilir. Fiyat da şu anda 2017 manik pazarının% 82’sini toparladı ”

Yine de bu önemli direncin kırılması önce gerçekleşmeli ve Bitcoin, saatlik zaman diliminde 12.250 $ ‘a geri dönerken hafif bir sıçrama ile onu çoktan zor buldu.

İtmeyi başarabilirse, bir sonraki direnç noktası 2019’un en yüksek seviyesi olan 13.800 dolar. Bunu geçtikten sonra, çok kısa bir süre içinde 20.000 $ ATH’ye dönüşü çok az durduruyor.

Bitcoin Hakimiyeti Artıyor, Altcoinler Acı Çekiyor

Olarak büyük bir hamle altcoinler pahasına geldi BTC baskınlık göre% 62 oranında bir neredeyse üç ayın en yüksek seviyesine yükselmiştir .

Piyasanın geri kalanı çok daha yavaş hareket ediyor, ancak son 24 saat içinde toplam piyasa değerine 10 milyar dolar eklenmiş ve bunun çoğunluğu BTC’ye gidiyor.

Ethereum dünkü düşüşünden 380 $ geri aldı, ancak yine de 2020’nin en yüksek seviyesinden% 21 düşüş yaşarken, XRP, Binance Coin, Chainlink ve Cardano dün bu sefer fiyatlarında hala düşüşte.

Litecoin, 50 $ seviyesini tekrar bulmak için ağabeyini hafif bir kazançla takip etti ancak genel olarak altcoinler acı çekiyor.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here