Bitcoin boğalarının fiyatı 10.000 doların üzerine getirdiği kutlaması, önde gelen kripto para biriminin beş dakikadan daha kısa sürede 8.500 dolara düştü.

Bitcoin Burunlu BitMEX’te 8.600 Dolara

Kripto para birimi alanına yeterince uzun süredir katılanlar muhtemelen Bitcoin ile nadiren sıkıcı bir gün olduğunu biliyorlar.

Bugünün erken saatlerinde, önde gelen kripto para birimi 10.000 $ seviyesine ulaşarak 10.500 $ ‘a ulaşarak temel direnç seviyelerini düşürdü. Bunu takiben, birkaç saatliğine 10.100 dolar civarında yerleşti ve birçoğunun başka bir bacağa hazırlandığına inanmasına neden oldu.

Maalesef durum böyle değildi. Şimdilik, şiddetli kırmızı 5 dakikalık bir mumda Bitcoin, değerinin önemli bir kısmını kaybetti ve BitMEX’te 8.600 dolara kadar düşerek bir Bart kitabı alıştırma kitabını tamamladı.

btc_chart
BTC / USD. Kaynak: BitMEX.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, fiyat o zamandan beri yaklaşık 9.500 $ ‘a düştü. Bu mumun diğer borsalarda o kadar şiddetli olmadığını belirtmek gerekir.

Düşüş tamamen önemli olsa da, Binance’de fiyat 9.400 $ ‘a düştü. Her halükarda, son gelişmelerle, Bitcoin bir kez daha 9.700 $ ve 9.750 $ gibi önemli azalan trend çizgisinin altında. Mitingine devam etmek için, fiyatın önce bu önemli direncin üstesinden gelmesi gerekecekti. Ve sonra, elbette, kripto para birimi için ciddi bir meydan okuma gibi görünen imtiyazlı 10,000 $ işareti geliyor.

Aşağı sürüklenen Altcoinler

Neredeyse her zaman olduğu gibi, altcoinler de süreçte reddedildi. Çoğu önemli 24 saatlik kazanımlar kaydediyordu, ancak şimdi resim tamamen değişti.

altcoins

Yukarıdaki görüntüde görüldüğü gibi, Ethereum yaklaşık 16 $ kaybetti, bu da dakikalar önce ticaretten yaklaşık% 7 daha azdı. Aynı şey, büyük miktarda kripto para birimleri için de geçerlidir ve bunların hepsi önemli miktarda kaybetmiştir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here