Bitcoin değeri 10800 doların üzerinde görmek için yeni direniş engellerini aşmıştır. Bu, 2017 gibi bir sonraki bullrun ise, o zaman büyük fiyat hareketleri bekliyor olabiliriz.

Unutmayın, insanlar Bitcoin’in patlamayı bekleyen bir balon olduğunu söylediklerini hatırlayın. Haşhaş şu anda yaptığı şeyin tam tersi olabilir. Bitcoin fiyatı bir kez daha yükseliyor ve kripto para birimi piyasası buna uygun görünüyor.

Coin360.com’dan gelen verilere bakıldığında , pazardaki öncü belirteçlerin yeşilin sağlıklı bir tonda olduğunu ve ilk beşin% 10’una varan kazanç elde ettiğini görebiliyoruz.

Bitcoin fiyatıBitcoin fiyatı

Geçtiğimiz gün, Bitcoin sadece 10.000 $ işaretini kırmakla kalmadı, aynı zamanda 10.800 $ ‘a da çıktı. Halen, günlük işlem değerinde% 10.43’lük bir kazanç olan 10.872.37 $’ lık bir rakamla övünüyor .

Son yedi güne baktığımızda, Bitcoin haritası günlük dalgalanmalara yol açan yavaş ve istikrarlı bir büyüme göstermektedir. Haftadaki en düşük fiyatı – 8.626.84 $ – Şu anda Bitcoin fiyatı olan 10.872.37 dolar olan şu anki zirveye kıyasla, haftalık işlem değerinde% 26 düzenli bir kazanç var.

Bitcoin fiyatı

Ethereum fiyatı

Ethereum’un fiyatı da yükselmiş ve son yirmi dört saatlik işlemlerde% 7.80 artış kaydetmiştir. Belirteç, geçen gün 308,75 dolar görmek için 283,60 dolarlık bir fiyat etiketinden yükseldi.

Yükseliş artışları, Bitcoin’in yükselişinin bir sonucu olabilir. Geçtiğimiz yedi gün boyunca, Ethereum fiyatı daha az istikrarlı bir eğilim göstermiştir, ancak son üç gün içinde, eğim, haftalık işlemlerde% 17.51 ​​artış göstererek önemli ölçüde yükseldi.

Ethereum fiyatı

Litecoin fiyatı

Her ne kadar Litecoin daha iyi hareket eden belirteçlerden biri olmuş olsa da , yazı yazarken işlemlerde% 2.98 hafif bir artış bekliyor. Litecoin fiyatı şu anda 136,60 $ ‘dan 141,02 $’ dır.

Bitcoin hardfork, Litecoin, hafif oynaklık ile, biraz karışık bir hafta geçirdi. Geçtiğimiz yedi gün boyunca, belirteç, 143.55 $ seviyesine kıyasla 136.60 $ düştü.

Litecoin fiyatı

Ay’a Gidilecek mi?

Eğer pazar sağlıklı bir şekilde büyümeye devam ederse, o zaman 2017’de ani yükselişe benzer bir eğilim görebiliyoruz. Bu durumda, Bitcoin fiyatı görülmemiş yükseklikleri görmeye başlıyor olabilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here