• Kripto Borsası Binance, yakında Ukrayna ve Kazakistan’ın fiili para birimleri için doğrudan kripto alımı için destek sağlayabilir
  • Blok, iki para biriminin bugün Binance’in API’sine eklendiğini öğrendi. 
  • Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao geçtiğimiz günlerde, kullanıcıların “yakında çok daha fazla çift” bekleyebileceklerini söyledi
Kripto para Borsası Binance, yakında Fiat-to-Crypto alım satım tesisi için Ukrayna Grivnası (UAH) ve Kazakhstani tenge (KZT) ‘ye destek sağlayabilir.

Blok, UAH ve KZT para birimlerinin bugün Binance’in uygulama programlama arayüzüne veya API’sine eklendiğini öğrendi. Binance, 24 Ekim’de Nijeryalı Naira’ya ( NGN ) ve 31 Ekim’de Rus Rublesi’ne ( RUB ) destek verdiğinde, bu iki para birimini sırasıyla 24 ve 29 Ekim’de API’sine ekledi.

NGN desteği ABD merkezli ödemeler teknolojisi firması Flutterwave ile bir ortaklık aracılığıyla sağlanırken, RUB Cebelitarık merkezli elektronik ödeme platformu AdvCash ile entegre edildi.

Bir sonraki eklenirse Binance’in hangi üçüncü taraf hizmetin UAH ve KZT para birimleri için seçeceği görülüyor. Blok yorum için Binance’a ulaştı ve cevaplarsa bu haberi güncelleyecektir.

Doğrudan fiat-to-kriptoticaret tesisi ilk önce Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao tarafından 21 Ekim’de açıklandı . Kısa bir süre önce Twitter’da bana bir şey sor (AMA) oturumu sırasında, CZ, dünyanın dört bir yanındaki rampaların eklendiğini söyledi “giriş engelini azaltmak için çok önemlidir” ve kullanıcıların “çok yakında daha fazla çift bekleyebileceklerini” söyledi.

Binance , fiat ağ geçidi için kanalları genişletmeye devam ediyor . Şu anda, bu tür altı kanal var – Koinal, Simplex, Paxos, TrustToken, Flutterwave ve AdvCash.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here