Binance.US – ABD merkezli büyük kripto para birimi döviz borsası kanat Binance – müşterisinin dolar mevduatının Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC) sigorta kapsamı için uygun olduğunu açıkladı.

FDIC 250.000 $ ‘a kadar depozito sigortalıyor

18 Ekim tarihli bir blog yazısında Binance.US, borsanın, ABD doları cinsinden mevduatlarını, tüketicileri ve ABD’yi finanse etmek için tasarlanmış bir ABD devlet kurumu olan FDIC tarafından sigortalı olan farklı bankalarda birleştirilmiş gözaltı hesaplarında tuttuğunu açıkladı. sistemi. Binance.US açıkladı:

“Toplanan gözaltı hesapları, halihazırda 250.000 dolar olan emanet sigortası teminat limitine kadar doğrudan FDIC sigorta teminatına erişim sağlayacak şekilde tutulmaktadır. FDIC sigorta kapsamı, FDIC sigortalı bir bankanın başarısız olması durumunda mevduat sahiplerini zarar riskine karşı korur. ”

FDIC, 1933 yılında ABD finansal sisteminin istikrarına güven vermek ve Büyük Buhran sırasında bankaların yaygın olarak kapanmasını önlemek amacıyla kurulmuştur.

Mayıs ayında, kurumsal kriptokratik para birimi ana satıcısı SFOX’un işlemciler için devlet sigortalı banka hesapları sunmaya başladığını bildirdi . SFOX, hamlenin önce bir endüstri olduğunu belirtti.

Binance, marj kaldıracını yükseltti ve fiat kabul etmeye başladı

Binance en vadeli platformu Bitcoin (maksimum kaldıraç ve marjı arttığı BTC ) 125x için / Tether (USDT) sözleşmeleri.

Binance CEO’su Changpeng Zhao kısa süre önce kripto borsalarının çevrimiçi ödeme hizmeti Alipay ve mobil mesajlaşma ve ödeme uygulaması WeChat aracılığıyla fiat para birimleri almaya başladığını doğruladı . Zhao, Binance’ın doğrudan WeChat veya Alipay ile çalışmadığını ve kullanıcıların bunları eşler arası işlemler için kullanabildiklerini açıkladı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here