Binance, merkezi olmayan borsası Binance DEX’te XRP-BF2 adında yeni bir şifreleme aracı başlattı.

Şirket , kripto varlığının sabitlendiğini ve gerçek XRP ile 1: 1 oranında tamamen desteklendiğini söylüyor .

XRP-BF2, Binance DEX üzerindeki kripto yatırımcılarına, XRP dijital varlığına maruz kalmalarını sağlayacak bir yol vermek üzere tasarlanmıştır.

“XRP-BF2 yayınlayan önde gelen kripto para birimi değişimi ve küresel blok zinciri ekosistemi olan Binance, Binance.com’a para yatırma ve çekme yoluyla XRP ve XRP-BF2 arasında kolayca dönüşüm yapabilmeleri için bir köprü görevi görecek.

Yakında ortak cüzdanlarda daha fazla takas kanalının bulunması bekleniyor. 10 Ekim 2019 tarihinden itibaren, Binance DEX’te XRP / BNB işlem çifti açık ve alım satıma açık. ”

Binance CEO’su Changpeng Zhao, XRP-BF2’nin ayrıca şirketin lider kripto değişimi Binance.com ile de entegre olduğunu söyledi.

“Binance Chain’de yayınlanan tüm XRP’ler, herkes tarafından her zaman izlenebilecekleri kamuya açık bir adreste oturan yerel XRP’ler tarafından 1: 1 oranında desteklenecek. Değişim deneyimi mümkün olduğu kadar kolay olacak şekilde optimize edilmiştir. Kullanıcılar Binance.com adresinden XRP’yi geri çektiğinde, yerel XRP’yi veya Binance Chain XRP’yi seçebilirler.

İşlem yapılmazsa, her zaman 1: 1’dir, yayılma, kayma, ücret yoktur. Daha da önemlisi, bu şimdi XRP ile sınırlı değil. Aynı mekanizma, diğer madeni paraları daha önce mümkün olmayan koruyucu olmayan ticareti deneyimleyebilecekleri Binance Chain’e geçirmek için de kullanılabilir. ”

Binance DEX, şirketin Binance Chain adlı tescilli blok zincirinde çalışmaktadır. Borsa, yalnızca Binance Chain üzerine kurulu belirteçleri çalıştırmak üzere tasarlandığından, şirket, pazardaki önde gelen kripto para birimlerinin bir kısmına tutturulmuş uyumlu yeni belirteçler paketi başlatıyor.

Binance, BTCB adında bir Bitcoin-pegged varlık başlattı ve daha fazlasının yolda olduğunu söylüyor.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here