Nisan ayında lansmanından bu yana, Binance Pool mayınlı tüm Bitcoin Satoshi Vision bloklarının% 26,39’undan sorumlu oldu.

Bitcoin SV’yi Nisan 2019’daki değişiminden çıkardıktan bir yıl sonra ve önde gelen kripto borsası Binance tarafından işletilen madencilik havuzu artık herkesten daha fazla blok üretiyor.

Göre kripto istatistik ve hizmetler platformu Para Dans , Binance Havuzu Bitcoin Satoshi Vision (en büyük madenci BSV ) Haziran 16. Binance Pool itibariyle bloklar Huobi madencilik kolu 13.19 ile ikinci sıralama ile, mayınlı tüm BSV blokların 26.39% sorumlu olan %.

Kaynak: Coin Dance

BSV ‘standartları karşılamadı’

Binance , Nisan 2019’da BSV için tüm ticaret çiftlerinin ticaretini listeledi ve durdurdu . Kripto borsası , platformunda listelenen dijital varlıkların “yüksek standartta” karşılanmasını sağladığını ve BSV’yi kaldırma kararının tümünü en iyi şekilde koruduğunu açıkladı [ ] kullanıcılar”.

Ancak listeleme, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun Satoshi davası Craig Wright’da Lightning Torch girişiminin arkasındaki Twitter kullanıcısı Doxxing Hodlnaut için 5000 dolarlık bir ödül verdiği için öfke ifade etmesinin ardından geldi .

Buna karşılık, Zhao tweet attı: “Craig Wright Satoshi değil. Artık bu boktan!

Birkaç gün sonra Binance, artık BSV’de işlem yapmayacağını açıkladı.

BSV dirilecek mi? Belki hayır

Crypto Twitter’ın bazı üyeleri, madencilik BSV’sinin jetonu borsada serbest bırakmak için bir başlangıç ​​olabileceğini düşünüyor:

Başka bir Twitter kullanıcısı olan AzhellTom, doğrudan CZ ile konuştuğunu iddia etti – bu da “diğer insanların havuzlarını BSV madenciliği için kullandıklarını” açıkladı. Bununla birlikte, bu hala Binance’in BSV madenciliğinden yaklaşık% 2,5 havuz ücretlerinden kar ettiği anlamına geliyor.

BSV fiyatı 7.59% aşağı, bu yazının yazıldığı bu hafta $ 175,42 olduğunu.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here