Binance, Binance’taki NULS sahiplerine NerveNetwork (NVT) Airdrop’u destekleyecek.Airdrop NULS ağ bloğu yüksekliğinin 2.620.000 veya yaklaşık 2020/07/12 05:20 (UTC) ‘de gerçekleşecektir.

Binance Açıklamasına göre;

Binance kullanıcıları tarafından yukarıdaki blok yüksekliğinde tutulan tüm NULS ları bir anlık görüntüsünü alacağız ve NVT tokenlerı 1 NULS = 0.1 NVT oranında dağıtacağız . NULS para yatırma ve çekme işlemleri 2020/07/12 02:00 (UTC) ‘den başlayarak askıya alınacak ve işlemler tamamlandıktan sonra yeniden açılacaktır. Airdrop sırasında NULS ticaretinin etkilenmeyeceğini lütfen unutmayın.

  • İşlem anında para yatırma veya çekme bekleyen NULS jetonları, NULS bakiyenize dahil edilmez. Lütfen işlemden önce para yatırma ve çekme işlemlerinin tamamlanması için yeterli zaman bıraktığınızdan emin olun.
  • 10 NULS’ın altındaki (ticari siparişlerde olanlar dahil) NULS bakiyeleri NVT token almaya uygun olmayacaktır.
  • Alt hesaplarda tutulan NULS jetonları ilgili ana hesapta birleştirilir. Alt hesaplar, NVT tokenlerı ayrıca almaz.
  • NVT’nin Binance’de işlem görmesi ve listelenmesi için NVT, Binance’ın diğer dijital paralar / jetonlar için yaptığı sıkı liste inceleme sürecinden geçecektir. Bu airdrop NVT’nin listelenmesini garanti etmez.
  • NVT tokenlerı, anlık görüntü süresinden sonraki 14 gün içinde kullanıcılara dağıtılacaktır.

NVT airdrop hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki gönderiye bakın: NerveNetwork ile ilgili NULS ana ağında anlık görüntü airdrop’u duyurma

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here