Binance, resmi blog sayfası aracılığıyla gelecekteki vizyonunu ve misyonunu, diğer işletmelerin büyümek için kullanabileceği açık bir platform olarak özetledi.

Binance , blog sayfası aracılığıyla şirketini gelecekte açık bir platform olarak oluşturmak için çalıştığını duyurdu . Blog gönderisine göre, hem merkezi hem de merkezi olmayan blockchain hizmetleri sunan kripto borsası, şirketi kullanıcılarına erişim ve özgürlük vermek için şirketi daha merkezi olmayan hale getirmek için çalışıyor.

Kripto değişim platformu, kullanıcılarına ticaret yapmak için 100’den fazla kripto varlığı sunuyor. 2018 yılında kuruluşundan bu yana, şirket ticaret hacminde muazzam bir büyüme gördü ve böylece dünyanın en büyük kripto borsası unvanını kazandı.

CEO Changpeng Zhao’ya göre 2019, şirketin kuruluşunu kurduğu yıl oldu, böylece geliştirici ekibi ademi merkeziyetçilik başlama üssünü görmek için çok çalıştı. CZ, 2020 Yılbaşı mesajında ​​Binance müşterilerine her kullanıcıya değer veren daha güvenli ve hızlı bir platform sağladı. Şirket, kripto-kripto işinden daha çeşitli bir kripto ve finans ekosistemine dönüşüyor.

Binance, merkezi olmayan alışverişi Binance DEX’i 2019 yılında, kullanıcının erişim kripto değişimini merkezi olmayan bir şekilde kolaylaştırmak için blockchain sisteminde başlattı. Trust Wallet’ın yardımıyla şirket, kripto varlıklarını merkezi olmayan bir şekilde daha erişilebilir hale getiriyor.

Geçtiğimiz yıllarda temelleri inşa eden şirket şu anda diğer insanların Binance blockchain ekosisteminde işlerini kurmalarına yardımcı olmak için altyapılar üzerinde çalışıyor. Bu; borsaları kolaylaştırmak, az ya da çok marj sağlamak, güvenli ve güvenilir kripto cüzdanlar sağlamak ve çok daha fazlası.

Binance Açık Platformu

Merkezi bir sistemden merkezi olmayan bir sisteme geçmek için Binance, izlenmesi gereken bazı adımları özetledi. Bu, kripto dünyası için bir altyapı sağlayıcısı olmayı gerektirecektir.

Blog gönderisine göre, yakın zamanda başlatılan Broker Programında şirketi açık bir platform yapma girişimlerinden biri görülüyor. Broker programı, diğer herhangi bir borsa, kurumun Binance’ın Likiditesine kullanıcılarına erişmesini sağlar. Hesap yönetimi hizmetleri, sipariş eşleştirme hizmetleri ve ayrıca ödeme sistemleri sağlayan bir API aracılığıyla mümkün olur.

Şirket, dünya çapında 100’den fazla kurumun programa katılmayı talep etmesiyle ve 50’sinin daha önce de katılımıyla, aracılık programının yükseltildiğini duyurdu. Aracılık programı şimdi aracıların vadeli işlem ticaret müşterilerine getirmek için izin verecektir. Ayrıca Binance, bir broker olmak için gerekli eşiği düşürdü.

Şirketin açık bir platform haline gelmesinin ana odak noktası, açık pazar olarak işlev gören P2P platformudur. Bu özellik, tüccarlar ve tüccarları arasında doğrudan ticareti kolaylaştırır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here