• Binance, katılımcıları davet etmek için 2 Eylül’de A ve B vadeli işlem platformları A’yı başlattı.
  • (BTC) / USDT paritesindeki işlem hacmi, toplam işlem hacminin 150 milyon dolara yükselmesine neden oldu.

Önde gelen kripto borsalarından biri olan Binance kısa bir süre önce Tether’de (USDT) belirtilen vadeli işlem piyasalarında işlem platformunun günlük olarak 150 milyon doların üzerine çıkmasına neden oldu. Bir Reddit kullanıcısının bulgularına göre, çiftin (BTC) / USDT cinsinden işlem hacmi, USDT’de toplam hacmi yaklaşık 150 milyon $ ‘a yükseltir.

Binance’in iki vadeli işlem testnet platformu, Futures A ve Futures B, 2 Eylül’de davet edilen katılımcılara açıldı. Borsa, 10.000 Binance Coin (BNB) ödülü için yarışmaya katılan katılımcılara 100.000 USDT simüle fon sağladı.

Son zamanlarda Binance, Twitter kullanıcısı tarafından iddialara yanıt vermek zorunda kaldı ve Binance futures platformlarının gerekli özelliklere sahip olmadığını iddia etti. doublejump yazdı:

“Platform A, sözleşme büyüklüğü ayrıntı düzeyi nedeniyle kullanılamaz, ancak başka türlü hoş bir arayüze ve uygun özelliklere sahip. B Platformu iyi belgelenmemiş ve hantal bir kaldıraç sistemine sahip. ”

Yukarıdaki iddialara cevap olarak, Binance Cointelegraph’a şunları söyledi:

“Bu noktayı düzeltmeniz gerekiyor. Platform A, 1 BTC’nin altındaki işlemlere izin veriyor (0.001 BTC’de) ancak web kullanıcı arayüzünde bazı büyük giriş doğrulama sorunları var, muhtemelen Avrupa yerelleştirilmiş sistemimle birlikte ondalık ayırım yapmak için bir süre kullanmayan sorunlara neden oluyor. ”

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here