Dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan Binance, 8 Kasım dün yaptığı açıklamada , yakın zamanda Advcash ile ortaklık yaptığını ve ek fiat para birimleri için para çekme ve para yatırma teklifi verdiğini açıkladı.

Bu yeni ortaklık sayesinde, Binance şimdiden daha önce borsadaki fiat destek sepetine eklenmiş olan UAH’a ek olarak EUR, RUB ve KZT’yi de destekleyecek. Bu, yukarıdaki para birimlerine sahip kullanıcıların borsa cüzdanına banka kartları, kredi kartları veya Advcash’ın kendi cüzdanı üzerinden para yatırmalarını sağlar.

Fonlar Binance cüzdanına giden yolu bulduğunda, kullanıcılar tek bir tıklamayla doğrudan kripto para birimleri satın alabilecekler.

Göre Binance kullanıcıları Advcash Cüzdan aracılığıyla onları yatırmak durumunda ‘ın duyurular, yeni hamle dört fiat para birimlerinden birini sıfır mevduat ücretleri dahil olmak üzere çok sayıda avantaj getirecek. Diğer avantajlar arasında artırılmış hız, kolay erişim ve doğrudan BTC, ETH ve XRP satın alma becerisi sayılabilir.

TEK TIKLA AL / SAT FONKSIYONU HAKKINDA

Belirtildiği gibi, kullanıcılar yeni desteklenen fiat paraları ile tek bir tıklamayla kripto para birimleri satın alabilecekler. Bu, kullanıcıların daha önce hiç olmadığı kadar rahat bir şekilde para alıp satmalarını sağlayan Binance’ın Tek Tıkla Satın Alma / Satma özelliği nedeniyle mümkündür .

Değişime göre, karmaşık çizelgeleri gözden geçirmeye ve sipariş türlerini incelemeye gerek yok. Kullanıcıların tek yapması gereken madeni paraların gerçek zamanlı fiyatlarına bakmak ve doğrudan işlem yapmak.

Belirtildiği gibi, işlev yalnızca en büyük üç büyük kripto para biriminin, BTC, ETH ve XRP’nin alım veya satımını desteklemektedir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here