Dünyadaki en büyük kripto değişimi, Binance’in belirteçlerin artık listeleme standartlarına uymadığını açıklamasının ardından Craig Wright’ın evcil hayvan projesi Bitcoin SV’yi salıyor.

Binance, bir varlık eklerken veya çıkarırken listeleme ekibinin göz önünde bulundurduğu faktörler arasında şunları söyledi:

  • Projenin projeye bağlılığı
  • Geliştirme faaliyetinin düzeyi ve kalitesi
  • Ağ / akıllı sözleşme istikrarı
  • Halkla iletişim seviyesi
  • Periyodik durum tespiti taleplerimize duyarlılık
  • Etik olmayan / sahte davranış kanıtı
  • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

‘Satoshi’nin Vizyonu’ndaki kötümserlik, sektördeki pek çok kişinin Craig Wright’ı bir sahtekarlık olarak kınadığı bir yıl boyunca süren bir efsaneye yaklaşıyor – Binance CEO’su Changpeng Zhao.

Wright, uzun süredir Bitcoin’in yaratıcısı olduğunu iddia etti ve yakın zamanda başka türlü önerilmiş olan sektör rakamlarını dava etme misyonuna başladı. Vitalik Buterin’in, projeye ‘ çöp tenekesi ateşi ‘ olarak geçip Craig Wright’ı bir konferansta sahtekarlık olarak adlandırmasından sonra da dava edildiği bildirildi .

Kripto topluluğu ilk hedefi Hodlonaut ile omuz omuza durmakla tepki gösterdi ve bir dizi insan Hodlonaut takma makinesini kendi Twitter kulplarında desteklerinin bir örneği olarak kullandı.

Wright , CoinGeek tarafından Hodlonaut kimliğine yol açan bilgiler için 5.000 dolarlık bir ‘ödül’ teklif ettiği bildirildiğinde daha da ileri gitti .

Crypto Briefing , geçtiğimiz yıl Bitcoin SV’nin arkasındaki toke metriklerinin gerçekçi olmayan bir piyasa kapitalizasyonu önerdiğini ve Binance’in Craig Wright’la olan kamuoyuna sıçraması yüzünden Bitcoin SV’yi dışarı attığına inanmaktan rahatlatıcı olduğunu belirtti. .

Bitcoin SV, Binance’in haberi etkisiz hale getirdi ve şu an için% 7.76 düşüşle işlem görüyor. CoinMarketCap’a göre, Binance, Bitcoin SV için en büyük ikinci pazardır ve USDT ve BTC çiftleri, tüm işlemlerin% 10,37’sini (24 saat rapor edilen hacminin 17 milyon doların biraz üzerinde) oluşturmaktadır.

Bununla birlikte, BSV’yi destekleyen diğer borsaların birçoğu yıkama işlemi yapmakla suçlandığı için, Binance’in kararının çok daha büyük bir etkiye sahip olması tamamen mümkündür.

Binance dışında, Messari Real 10 (gerçek hacme sahip gibi görünen değişimler) Bitfinex, Bitflyer, Bitstamp, Bittrex, Coinbase Pro, Gemini, itBit, Kraken ve Poloniex’i içerir.

Bunlardan CMC’deki toplu işlem listesindeki ilk katılımcı, herhangi bir BSV çifti için hacimli 18. değişim olarak görünen Bitfinex’tir, işlemin% 2.19’unu oluşturur.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here