• BNB, büyük kripto paralar arasındaki en iyi toparlanmanın ardından şu anda 33 dolardan işlem görüyor.
  • Binance tarafından yapılan bir dizi olumlu duyuru ve lansman, BNB coinlerinin değerini önemli ölçüde artırdı.

BNB, 3 Eylül’deki çöküşten kurtaran ilk büyük madeni paraydı. Sadece BNB 18 $ ‘lık düşük seviyeden kurtulamadı, aynı zamanda son dokuz günde neredeyse% 86 değer kazanarak bir ton devam ediyor.

BNB / USD Haftalık Grafik

bnb fiyatı

Binance hizmet jetonu uzun vadeli simetrik üçgenden koptu ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 39,59 dolara kadar çok az dirençle karşı karşıya. Bir sonraki direnç noktası 34,83 ​​dolarda olacak. BNB fiyatı, Fibonacci geri çekilme seviyesini 31.72 $ ‘dan çoktan aştı ve bu önemli bir direnç seviyesi oldu.

BNB boğaları, haftalık aşırı genişletilmiş RSI konusunda endişeli olabilir; ancak geçmişte bu göstergenin aşırı büyümesi BNB fiyatının yükselmesini gerçekten durdurmadı. 

BNB / USD Günlük Grafik

bnb fiyatı

Binance Coin 27,19 doların üzerine çıkıp günü 28,53 dolardan kapattıktan sonra nihayet 12 Eylül’de 2020’nin en yüksek seviyesini belirlemeyi başardı, ardından 33,38 dolara doğru daha fazla devam hareketi geldi. Tabii ki, RSI aşırı genişledi ve BNB kısa vadede, belki de 0.236 Fibonacci Retracement hattına 31.72 $ ‘a doğru bir geri çekilme görebilir. Pratikte Fib 0.382 Retracement seviyesine denk gelen 27.19 $ ‘a doğru daha önemli bir geri çekilme gerçekleşecek.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here