• Binance Coin, kısa vadeli alım satım eğilimi gösterirken, tüm zamanların alım satım işlemlerinde yüksek seviyelerde işlem görüyor.
  • Dört saatlik zaman dilimi büyük bir ters baş ve omuz düzenini gösteriyor
  • Günlük zaman dilimi, büyük bir yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor

Temel Analiz

Geçtiğimiz hafta Binance , BNB fiyatının önemli ölçüde düşmesine neden olan ABD’li trader’lara hizmet vermeyeceğini açıkladı . Bununla birlikte, pozitif ekosistem haberlerinin gücünden kurtuldu.

Birincisi, Binance, Binance Chain’de önde gelen kripto para birimleri için belirlenen birçok jeton çıkarmayı planladığını açıkladı . Bu, Binance.com’daki işlem seçeneklerinin sayısını artıracak ve aynı zamanda Binance DEX’teki likiditeyi artıracaktır.

İkincisi, borsa, Amerika Birleşik Devletleri’nde yasal düzenlemelere uygun fiat-to-crypto pazarı piyasaya sürmeyi planlıyor .


Binance Coin / USD Kısa vadeli fiyat analizi

Binance Coin, kısa vadeli bir görünüme sahip ve kripto para biriminin tüm zamanların rekor seviyesine yükselmesine neden oldu.

Dört saatlik zaman çerçevesi, BNB / USD çifti ile boğa formasyonunun boyun çizgisine doğru test ederek karmaşık bir ters baş ve omuz paterninin oluşmaya başladığını gösteriyor.

Dört saatlik zaman dilimi üzerindeki teknik göstergeler yükselmeye ve hala alım sinyali üretmeye başladı.

 

BNB H4 Grafik 19 Haziran, Trading View tarafından desteklenmektedir
TradingView by BNB / USD H4 Grafik

 

Desen izle

Yatırımcılar, dört saatlik bir zaman dilimi üzerinde yükseliş eğilimli baş ve omuz paterninin tam potansiyeline ulaşması durumunda BNB / USD çiftinin yüzde yirmiden fazla kazanabileceğini not etmelidir.

Göreceli Güç Endeksi

RSI Göstergesi dört saatlik bir zaman diliminde yükselişe geçmekte ve daha da yukarı yönlü etki göstermektedir.

MACD Göstergesi

Dört saatlik zaman dilimi üzerindeki MACD göstergesi yükseliyor, MACD sinyal çizgisi güçlü bir alım sinyali veriyor.


Binance Coin / USD Orta vadeli fiyat analizi

Binance Coin, orta vadede güçlü bir görünüme sahip ve günlük zaman dilimi geçerli bir teknik kırılmanın devam etmekte olduğunun altını çiziyor.

Günlük zaman dilimi, BNB / USD çiftinin hala önemli bir artış potansiyeline sahip olan büyük bir ters kafalı ve omuz paterninin üst sınırında işlem görmeye devam ettiğini gösteriyor.

Teknik göstergeler günlük zaman dilimi içinde karışık ve yükselişe geçmeye çalışıyor.

 

BNB Daily Chart 19 Haziran, Trading View tarafından desteklenmektedir
TradingView by BNB / USD Günlük Grafik

Yatırımcılar, yükseliş eğilimli baş ve omuz paterni tam baş potansiyeline ulaştığında BNB / USD çiftinin yüzde seksenden fazla kazanabileceğini not etmelidir.

Göreceli Güç Endeksi

RSI göstergesi günlük zaman dilimi üzerinde yükselişe geçmekte ve daha ileri seviyelere yönelik kapsam göstermektedir.

MACD Göstergesi

Günlük zaman dilimindeki MACD göstergesi orta vadeli yukarı yönlü baskılar oluştururken yükselişe geçmeye çalışıyor.


Sonuç

Binance Coin, herhangi bir teknik geri çekmede son derece iyi bir şekilde desteklenmeye devam ediyor, dört saatlik zaman dilimi üzerinde yükseliş paterni yakın zamanda başka bir büyük yukarı yönlü kırılmanın olabileceğini vurguladı.

Orta vadeli BNB / USD boğalar hala tam kontrol altında kalmaya devam ediyor ve günlük zaman dilimi üzerindeki yükseliş paterni ile şifreleme para biriminin hala daha yüksek işlem görebileceği uyarısında bulunuyor.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here