Dünyanın en büyük kripto para alım satım borsalarından birinin yerel belirteci olan Binance Coin ( BNB ), son üç ayda değerini üç katına çıkardı ve tartışmalı bir şekilde çeyreğin en iyi performans gösteren kripto para birimi oldu. Bu, bazı uzmanların Binance Coin’in 2017’nin sonuna kadar 20.000 dolara yükselen Bitcoin’in ayak izlerini takip edebileceğini iddia etmelerini sağlamıştır .

Binance Coin Tecrübeleri 2019’da Büyük Ralli Yaptı, En İyi Performans Gösteren Coin Oldu

Her ne kadar birçok firma hala zorlu piyasa koşullarında ayakta kalmakta zorlanıyor olsa da – dünyanın en büyük kripto para birimi değişimi olan Binance , gayet iyi görünüyor.

Şirketin yerli tonajı Binance Coin’in 2019’un başından bu yana nasıl bir performans gösterdiğini görünce   , BNB fiyatında ortaya çıkan borsaya ilişkin görünümün oldukça olumlu olduğu görülüyor. Malta merkezli döviz bürosunun son üç ayında değeri üç kattan fazla arttı ve şu anda 15 $ civarında işlem görüyor.

Bununla birlikte, bu, dijital varlık pazarının geri kalanı için geçerli değildir, çünkü çoğu madeni paralar tüm zamanların en yüksek oranının yüzde 20’sinde ya da daha azında kaldığı için, geçen yılın çöküşünden bu yana çoğunlukla değişmez.

BNB madeni para Binance kullanıcıları tarafından borsadaki işlem ücretlerini ödemek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda, ICO ihraççıları için popüler bir takas aracı haline gelmiştir, çünkü madeni para girişimlerin Binance’te listelenerek para kazanmasına izin verir; Borsa, mevcut en likit işlem platformlarından biri ve her gün yaklaşık 1 milyar dolarlık işlem hacmi gerçekleştiriyor.

“Kriptodaki En İyi Yönetici Takım”

Tarihin kripto pazarları üzerinde herhangi bir etkisi varsa, çoğu meteorik fiyat artışının müteakip bir hızlı düşüşle karşılandığı görülmektedir. Bununla birlikte, bazı uzmanlar BNB’nin farklı olabileceğini düşünüyor.

Teksas, Austin’deki Multicoin Capital Management riskten korunma fonunun yönetici ortağı Tushar Jain, Binance’in “kriptoda en iyi çalışan ekip” olduğunu söyledi.

Jain, “Onları öngörülebilir gelecek için tutmayı umuyoruz” dedi.

Bloomberg’e göre , Binance Coin’i yatırımcılara cazip kılan şey, şirketin borsadaki performansını dolaşımdaki jeton sayısına bağlamaktır. 200 milyon BNB madeni para basılan şirketin 2017 ICO’sundan sonra, bunların yaklaşık yüzde 50’si şirket çalışanlarına ve yatırımcılara tahsis edildi.

Şirketin her yıl kârının yüzde 20’sini Binance Coin’i geri almak ve yok etmek için harcamayı planlamasıyla birlikte talepte istikrarlı bir artış bekleniyor. Mekanizma ayrıca, Binance’in hisse senedi ihraç etmenin aynı kısıtlamaları olmadan şirketteki hisse senetlerini taklit etmesine de izin veriyor.

Related:  Binance, Kripto Jargonu Tanımlarını Göndermek İçin Ödül Duyurdu

Borsa kurucu ortağı Changpeng Zhao, Binance’ın müşterileriyle aynı teknede olduğunu söyledi. “Fiyatın düşmesini, olumsuz etkilenmesini istemiyoruz. Yatırımcılarımızla çok uyumluyuz ”dedi.

Ancak, hisse alımları kamu şirketleri arasında yaygın bir şey olsa da, BNB madeni paralarının gerçekten menkul kıymetler olup olmadığına dair endişeleri artmıştır . Zhao, sikkelerin menkul kıymetler olarak sınıflandırılması gerektiğine inanmadığını belirtti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here