Binance , kendini şifreleme dünyasının itici güçlerinden biri olarak kuruyor . Borsa, en popüler dijital varlık merkezlerinden biridir ve yeni özellikler ve hizmetler ile genişlemeye devam etmektedir.

Binance coin, sahiplerine bir takım avantajlar sunmaktadır, bu yüzden borsada değeri vardır ve borsa dışında değerli bir varlık olarak geniş çapta tanınmaktadır. BNB ayrıca, değerini artıran diğer popüler borsalara da eklendi. Ancak, Binance madeni parasını gerçekten çıkarması beklenen şey, Binance’in ademi merkeziyetçi borsasının başlatılması .

Binance’taki ekip, uzaydaki trendlere cevap vermekte iyi görünüyor ve merkezi olmayan borsalar giderek daha fazla talep görüyor. Binance, endüstri genelinde kullanıma yönelik olarak projenin temel önceliklerini güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Ve Binance DE Binance DEX’in yerel para birimi olarak kullanıldığında, dijital varlığın değerinin sitenin kullanıcı tabanı büyüdükçe yükselmesi beklenmektedir.

Forbes bile Binance’in başarısını ve BNB’nin etkinlik kazanımlarını fark etti. CEO Changpeng Zhao’nun takdir edici bir tepkisine yol açan Binance’teki son olumlu gelişmeleri vurguladılar.

Binance, kripto para sahnesini şekillendirmeye devam ettikçe bol miktarda vızıltı oluşturuyor.

Mati Greenspan, Kıdemli Analist eToro , kesinlikle Binance sektör hakimiyeti bir uyarı aldı.

“Binance coin, kripto korelasyonlarını temelde kazanabildi çünkü temelde insanlar onu endüstri büyümesi üzerine spekülasyon yöntemi olarak satın alıyorlardı. Piyasalar hareket ediyorsa, insanlar ticaret yapıyor demektir ve Binance bu hacimlerden büyük bir paya sahiptir. ”

BNB’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinden önce hala ilerleyebilmesi için yollar var, ancak jeton son zamanlarda kripto para piyasasının çoğunu geride bıraktı . Öngörülebilir bir gelecek için, özellikle de şirketin yapmış olduğu tüm olumlu gelişmelerle birlikte, şifreleme dünyasının tepesinde kalmaya devam etmeli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here