Sevgili Binance Chain Topluluğu ,

Binance Smart Chain şu anda EVM’yi desteklemektedir ve NerveNetwork şu anda ETH ve ERC20 varlıklarının çapraz zincir transferlerini desteklemektedir.

‘Hepsine hükmedecek tek zincir’ zihniyeti doğası gereği kusurludur, gelecekte farklı kullanım durumlarına hizmet etmek için optimize edilmiş birçok blok zinciri projesi yer alacaktır; Bu gelecek için hazırlanan projeler gelişecek ve başarıya ulaşacaktır.

Binance Chain ile bir ortaklığa ulaşabileceğimizi umuyoruz ve aşağıdakileri sağlayacağız:

• When cross-chain integration is complete, NerveNetwork will support fast exchange within BEP2E assets and ERC20 assets seamlessly.
• Support Binance Smart Chain assets to circulate among NerveNetwork, NULS and other cross-chain blockchains registered on the NULS network. The DApps on NULS and NerveNetwork can quickly support BNB and multiple assets on Binance Chain.
• Support cross-chain staking: We shall support to cross-chain staking of BNB, in return for NVT rewards based on weightage.

Giriş:

NerveNetwork, NULS tarafından kullanılan blockchain projeleri için optimize edilmiş ilk mikro hizmetler çerçevesi olan Nulstar’a dayanan merkezi olmayan bir dijital varlık hizmet ağıdır. NerveNetwork, bir çapraz zincir etkileşim protokolü geliştirmek için NULS ChainBox kullanılarak oluşturuldu. Amaç, Defi uygulama ekosistemi için gerekli temel desteği sağlamak ve her dijital varlık sahibinin gerçekten güvenli, ücretsiz ve şeffaf bir Defi uygulama hizmeti deneyimlemesini sağlamak için bir çapraz zincir varlık değişim ağı kurmaktır.

NerveNetwork Uygulama Senaryosu :

  1. Çapraz Zincir Staking BTC, ETH, NULS’u destekler. Kullanıcılar, NVT ödüllerini almak için NerveNetwork’e katılabilirler.

  2. 15 sanal banka düğümü, heterojen çapraz zincir yoluyla zincirler arası varlıkları yönetir. 35 mutabakat düğümü işlemleri paketler ve bloklar oluşturur. Diğer birçok sıradan düğüm ana ağ işlemlerini doğrular.

  3. 2000’den fazla TPS ile 2 saniye içinde teyit edebilir ve transfer hizmet bedeli neredeyse sıfırdır, BTC, ETH, ERC20’nin yıldırım ağı sayılabilir.

  4. NerveDEX, çok zincirli varlıkların şeffaf işlemlerini gerçekleştirmek için temel zincirdeki varlık eşleştirme protokolünü benimser

  5. BTC, ETH, USDT gibi çapraz zincir ana akım varlıkları, çeşitli Defi ve DApp uygulamalarını uygulamak için NULS VM kullanabilir.

  6. Zincir üzerinde çok zincirli varlık yönetimi gerçekleştirmek için bir zincir yerleştirmek, küçük borsalar, cüzdanlar, DApp’ler vb. İçin hizmetler sağlamak.

NerveNetwork
Web Sayfasına Katılın :
nerve.network
GitHub:
https://github.com/NerveNetwork
Twitter:
https://twitter.com/nerve_network
Discord:
https://discord.gg/PBkHeD7
Telegram:
https://t.me / NerveNetwork

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here