Changpeng “CZ” Önde gelen kripto para birimi değişimi Binance CEO’su Zhao, Twitter aracılığıyla PayPal’ın yetişkin sitesi için tüm işlemlerini askıya alacağına işaret ederek Bitcoin ve diğer sansürsüz kripto para birimleri için yetişkin şovmenler için geçerli bir ödeme yöntemi olarak bir açılış yarattığını belirtti.

Yetişkin sitesi tarafından onaylandığı gibi , PayPal günlük harcamalarını karşılamak için para vericisine bağlı olan yüz binden fazla yetişkin sanatçıya yapılan ödemeleri durduracak. 

En iyi yetişkin eğlence platformu şimdi PayPal’ı ödeme seçeneği olarak seçmiş olan kullanıcılara doğrudan para yatırma veya otomatik ödeme yöntemini değiştirme talimatını veriyor. 

CZ Çin’in dijital yuanının blok zinciri tabanlı bir platformda başlatılacağını öngörüyor . Her ne kadar Çin’in ulusal dijital para birimi Bitcoin kadar yerelleşmiş olmasa da, CZ dünyanın en rekabetçi para birimlerinden biri olacağına inanıyor. 

CZ’de Singapur’daki BlockShow Asia 2019 etkinliğinde konuşma yapan CZ,

“Çin hükümeti RMB’nin etkisini küresel olarak zorlamak istiyor. RMB’nin ABD doları ile rekabet edebilmesini istiyorlar. Bunu yapabilmek için daha fazla özgürlüğe sahip olmaları için bu para birimlerini zorlamaları gerekiyor. ” 

Ekledi,

“Blockchain hakkında bir şey öğrendiğinde, neredeyse Bitcoin hakkında bir şeyler öğrenmen gerekiyor. Akıllı sözleşmeleri öğrenirseniz, Ethereum’u öğrenmeniz gerekecektir. ”

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here