CZ, şu anda kripto yatırımına başlayanların, oyunda henüz erken oldukları için umutsuzluğa düşmemesi gerektiğine inanıyor.

  • Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto paraya yatırım yapan herkesin hala oyunda erken olduğu konusunda iyimser.
  • CZ, 2014 yılında evini ancak Bitcoin’in yakında çökmesi için sattıktan sonra oyuna girdi.
  • O zaman geri satmadı ve benzer bir stratejinin 2025 yılına kadar işe yarayacağına inanıyor. 
  • Ayrıca, çanta ticaretini riske atmak yerine, bunu yapabileceklere tavsiyelerde bulundu.

Kripto topluluğu, herkesin kripto heyecanında görebileceği tüm itme ve çekmelere rağmen çok yakın. Herkes Bitcoin (BTC) ve tüm dijital varlık yelpazesinin başarılı olmasını istiyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun 2020’de Bitcoin ve Crypto’ya giren yatırımcılara ve tüccarlara bazı cesaret verici sözler sunduğu tavsiyeyi paylaşmak bu yakınlık ve istekle.

Bitcoin ve Kripto Oyunda Hala Erkenyiz

Bir tweet’te CZ, 5 yıl önce de böyle bir zamanda oyuna girdiğini ve başlangıçta oyuna geç olduğunu düşündüğünü açıkladı . Ancak, beş yıl sonra hala hala erken olduğuna inanıyor ve kripto oyununa giren herkesin endişelenmemesi gerekiyor. 5 yıl sonra, sektör biraz daha büyüyecekti. Onun tweet’i , ticaret yeteneklerinden emin olmayan herkesten pazarlarda risk almak yerine çantalarını tutmasını istemeye devam etti.

#Crypto’ya giren tanıştığım herkes , çok geç kaldıklarını düşünüyor, 5 yıl sonrasına kadar kendim dahil hiçbir istisna yok.

Aynı şeyin 2025’te de doğru olacağını umuyorum. Oyunda henüz erkenyiz.

Finansal tavsiye değil. Ve bir ANALİST değilseniz ticaret yapmayın. #hodl .

CZ’ler Bitcoin ve Kripto’ya Yolculuk

CZ’lerin tweet’i, Bitcoin’in 600 $ ‘dan işlem yaptığı 2014 yılında kripto paraya nasıl girdiğine dair kendi hikayesine bağlanabilir. Bay Zhao, evini yeni satmış ve içeri girmişti. Ancak, birkaç ay sonra ve 2015’te Bitcoin 200 dolara düştü, ancak tutmaya devam etti ve şu anda ticaret hacmine göre en büyük kripto borsasının CEO’su . CZ’nin aşağıdaki tweet’i kripto yolculuğuna daha iyi bir bakış açısı sunuyor.

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here