• Borsa, ADA para çekme ve para yatırma işlemlerinin 20 Şubat’tan 16: 00’da (UTC) askıya alındığını belirtti. 
  • Binance ayrıca kullanıcılara, zamanlanan ADA ağı yükseltmesinde yeni bir dijital belirteç başlatılmayacağını bildirdi.

Binance kısa süre önce yaklaşmakta olan Cardano (ADA) ağ yükseltmesini destekleme planını açıkladı. Binance’a göre, ADA para çekme ve para yatırma işlemleri 20 Şubat 2020’den 16: 00’da (UTC) askıya alındı. Yükseltilen ağ kararlı hale gelir gelmez askıya alma işlemi kaldırılır. 

Cardano’nun ağ yükseltmesi sırasında, Shelley ana ağının başlatılmasını desteklemek için Ouroboros BFT konsensüs algoritmasını içerecek. Bu yükseltme, geliştirme ekibine göre “planlı ve yönetilen bir protokol güncellemesi” olan Cardano’nun protokolünde bir çatala neden olacaktır. Binance raporunda, kullanıcılarına bu bölünmenin yeni bir dijital jeton oluşturmayacağını bildirdi. Borsa ayrıca, Binance hesaplarında ADA sahibi olan kullanıcılar için gerekli tüm teknik gereksinimleri dikkatle ele alacağından emin oldu. 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here