Binance, en son üç aylık üretimini tamamladı. Dolar değeri açısından şimdiye kadarki en büyüğüydü.

  • Binance, 13’üncü üç aylık yanmasını tamamladı.
  • 68 milyon dolar değerinde BNB yaktı.
  • Fiyat çok fazla değişmedi.

Kripto para borsası Binance bugün 68 milyon dolarlık kripto para birimi Binance Coin’i (BNB) yaktı .

Malta merkezli borsa, 2,253,888 jetonu veya jeton arzının% 1,13’ünü imha eden 13. jeton yakmasının, dolar değeri açısından şimdiye kadarki en yüksek ve yakılan BNB miktarı açısından dördüncü en yüksek yanma olduğunu söyledi.

Yakma, BNB’yi yok etmeyi ve böylece onu dolaşımdan çıkarmayı içerir. Yakmak, yeni madeni paralar yaratmak anlamına gelen basmanın tam tersidir. Madeni paraya olan talebi artırmak için periyodik olarak yakma gerçekleşir ve teorik olarak fiyatı yükseltir.

Bu yanıklar için Binance, kârını açık piyasada Binance Coin satın almak ve ardından yakmak için kullanır. Amacı, arzı 100 milyon BNB tokenine düşürmektir. Şu anda dolaşımda 144.406.561 BNB var .

Yanık sonrasında BNB’nin fiyatı yaklaşık 20 sent arttı. Binance’e ait metrikler sitesi CoinMarketCap’e göre mevcut fiyatı 30,42 dolar.

Binance her çeyrekte BNB yakıyor. Son çeyrekte, token arzının% 1.74’ünü veya 3.477.388 jetonu , 60.5 milyon $ değerinde yaktı. Ondan önceki çeyrek, 3,4 milyon token veya token arzının% 1,69’unu (52,4 milyon $) yaktı.

Binance Coin güçlü bir yıl geçirdi. Diğer birçok kripto para gibi fiyatı Mart ayında, koronavirüs salgınının neden olduğu piyasa belirsizliğinin ortasında 25 ila 8 dolar arasında düştü. Ancak BNB , yatırımcıların merkezi olmayan borsalara, borç verme protokollerine ve sentetik varlıklara milyarlarca dolar akıttığı bu yazki ademi merkeziyetçi finans patlamasından iyi sonuç aldı .

Şirketin blockchain’i Binance Smart Chain’e birkaç proje girdi. Çoğu, bu yaz faaliyetlerinin çoğunun üzerinde gerçekleştiği blockchain olan Ethereum’daki daha popüler projelerin taklitleriydi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao yanıkla ilgili blog yazısında, “Likiditeyi Burger veya PancakeSwap’e kilitlemekten Binance Akıllı Zincir üzerindeki küçük gaz ücretlerini ödemeye kadar tüm bunlar BNB’nin fayda değerini artırmaya yardımcı oldu” dedi. Token fiyatı yaz boyunca yükseldi ve şu anki fiyatı olan 30.42 $ ‘a ulaştı.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here