Binance, kripto banka kartlarının Avrupa’ya gittiğini gösteriyor.

Binance, birkaç gün önce Binance CEO’su Changpeng Zhao veya CZ’den bir tweetin ardından kripto banka kartlarının Avrupa’ya gönderilmesini onayladı.

Bir Binance temsilcisi 27 Temmuz e-postasında Cointelegraph’a verdiği demeçte, “24 Temmuz’da sınırlı miktarda Binance Kart göndermeye başladık” dedi. Temsilci, “Kartlar Avrupa Ekonomik Alanı’ndaki kullanıcılara gönderiliyor,” diye ekledi.

CZ sosyal medyada kart gönderileri hakkında yayınlanan

CZ, 25 Temmuz’da resmi olmayan bir kapasitede haberi tweetledi . “Bu, dün itibariyle sınırlı miktarlarda sevkıyat yapmaya başladı, duydum,” dedi borsa CEO’su , borcun kripto destekli banka kartı olan Binance Card’a atıfta bulundu.

Binance, kartı Nisan 2020’de açıkladı ve ardından şirketin dijital varlık banka kartı şirketi olan Swip’i satın almasını izledi . Temmuz, kart testiyle ilgili haberlerin yanı sıra kıtanın belirli bölgelerine yönelik bir Ağustos Avrupa lansman tarihi getirdi .

Binance gelecek kart planlarını açıkladı

Kripto borsası devi, kartın erişimini yakında genişleteceğini belirtti. Temsilci, “Binance Card kısa süre içinde İngiltere’de sipariş edilebilecek” dedi. Temsilci, “Bunu küresel bir girişim olarak görüyoruz ve daha fazla ülkeye ve bölgeye genişleyeceğiz.”

Temsilci, kartın coğrafi genişlemesi hakkında ayrıntılı bilgi vermedi, ancak ek ülkeler için uyumluluğun zamanla yavaş yavaş geleceğini söyledi. Temsilci, “Bu kripto rampasını bu yıl ve önümüzdeki yıllarda daha fazla ülkede ve bölgede kullanıma sunmak istiyoruz.”

Ekonomik belirsizliğin ortasında, bazı işletmeler mücadele ederken Binance , 2020 yılında banka kartı büyümesini sürdürüyor .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here