Binance değişimi, dünya çapındaki kripto değişimlerini açarak genişletme arayışına devam ediyor. Değişim, Uganda, Malta, Lihtenştayn ve şimdi Singapur’daki ülkelerde mağaza açmak için hareket planları hazırladı . Singapur’da Binance, 18 Eylül’de bir fiyat-kripto değişimi açmayı planlıyor. Ancak, ilk beta testi, yalnızca kapalı ve sadece davetle.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter’da yaptığı açıklamada şunları duyurdu:

Sadece başlayacağımızı kaydettim # Binance Singapur fiat takas canlı para kapalı beta testi 18 Eylül’de, 3 gün içinde. Davet sadece ilk. Heyecan verici!

Bu, Malta’nın ilerici liderleri sayesinde elde edebileceğiniz gibi bir menkul kıymetler token lisansı desteği olarak okunaklı!

Binance 1 yıl içinde Nasdaq kadar geniş olacak
Binance ICO, 1 Temmuz 2017’de başladı ve bugün sahip olduğumuz platformla sonuçlanan başarılı bir kitle fonlaması yaşadı. Bu yazının yazıldığı sırada, exchange ilk olarak coinmarketcap.com’da ve 804 Milyon $ olarak hesaplanan günlük ticaret hacmine göre sıralanır. 2017’nin sonlarına doğru, 2018’in başlarındaki boğa piyasasında, borsa günlük ticaret hacminde 2 milyar dolarlık bir kolaylık sağladı.

Borsada işlem gören işlem , Deutsche Bank’ı çeyrek dönem karında geride bıraktı. 2018’in ilk çeyreğinde Binance, Deutsche Bank’ın karı olan 146 Milyon $ ‘a kıyasla 200 Milyon $ kar elde etti. Bu zaman diliminde Binance’ın karı olan bu değer, Nasdaq’ın 209 Milyon $ değerinde sadece 9 Milyon lira oldu.

Sürekli genişleme ile , değişim Wall Street’teki daha fazla ticaret şirketini aşacak. Değişimin dünya çapında genişlemesini düşünen bir diğer faktör, Binance Coin’in (BNB) imza kriptosunun akıbetinin kaderidir. Temel ekonomi yasaları, madeni para arzının sınırlı olduğunu göstermektedir. Bu nedenle, döviz genişledikçe, BNB’ye olan talep artacak ve fiyatı da artacaktır. Eklemek gerekirse, BNB’nin üç ayda bir yapılan değişim ile periyodik para yakımıdır.

Yukarıdaki bilgilerle, BNB’nin kripto pazarlarının geleceğine doğru ilerlerken izlemesi gereken bir kripto para birimi olduğu sonucuna varabiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here