Binance, CZ ile Londra Buluşmasını Onayladı

Eventbrite’da yayınlanan son bir yayında, Binance, Londra’daki ilk Binance Meetup’ın Londra’da gerçekleşeceğini açıkladı. Katılımcılar bizzat CZ ile tanışma olanağına sahip olacaklar.

Etkinlikte, Mariana Gospodinova, blockchain teknolojisinin finansal piyasalar üzerindeki etkisinden bahsedecek. Ayrıca, dağıtılmış muhasebe teknolojisinin (DLT) kişisel finansmanı nasıl etkileyebileceğini de ele alacak. Toplantı sırasında CZ, katılımcıların kripto pazarı, gelecek için planladıkları şeyler veya başka herhangi bir şey hakkında farklı sorular sormalarını sağlayan bir AMA oturumuna ev sahipliği yapacak.

Etkinliğin duyurusu şu şekildedir:

“Ek olarak, Binance CEO’su ‘CZ’ (Chengpeng Zhao) şahsen katılacak ve etkinlik sırasında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz herhangi bir şey hakkında Meetup katılımcılarımızdan sorular alacak bir AMA (Bana Bir Şey Sor) oturumuna ev sahipliği yapacak. ”

Etkinlik, insanlar için sınırlı sayıda koltuk olması nedeniyle kayıt için ücretsizdir. Yazı, etkinliğin Londra’daki Canary Wharf’taki One Canada Square’de gerçekleştirileceğini bildirdi. Toplantı akşam 6’da başlayacak ve akşam 9: 30’da bitecek.

Binance, şu anda işlem hacmi açısından 5. en büyük şifreleme para birimi borsasıdır. Son 24 saat içinde, platform BTC / USDT, BNB / USDT ve ETH / USDT ile işlem gören dijital varlıklarda 1.05 milyar $ ‘ı işlemden geçirdi ve platformdaki toplam işlem hacminin neredeyse% 50’sini oluşturdu.

Şirket yalnızca ticari hizmetler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda tüm kripto pazarına yeni hizmetler ve ürünler sunmaya çalışıyor. Binance Launchpad, Blockchain Charity Foundation (BCF), Binance ademi merkeziyetçi değişimi (DEX) ve ayrıca Binance zincirini piyasaya sürdüler.

Changpeng Zhao, kripto alanındaki en saygın figürlerden biri ve genellikle pazar ve nasıl performans gösterdiği hakkında fikir veriyor. Ayrıca birçok etkinliğe katıldı ve geçmişte bana her şeyi sordu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here