21 Kasım’da, Pekin Chainsguard Co., Ltd. ve NULS stratejik işbirliğine katıldılar. NULS, çok zincirli bir paralel ve değer birlikte çalışabilirlik blok zinciri ekolojik ağ inşa etmeye adanmış özelleştirilebilir bir blok zinciri altyapısıdır.

Beijing Chainsguard, akıllı sözleşmeli kod denetimi ve ilgili güvenlik hizmetleri de dahil olmak üzere NULS ana zincir teknolojisine dayanan projeler için güvenlik hizmetleri sağlayacak. Ortaklık, güvenli ve verimli bir kamu zinciri ekosistemi oluşturmak için güvenlik düğümleri, ana zincir güvenliği ve ekolojik C tarafı güvenliği alanlarına odaklanacak.

Beijing Chainsguard blockchain ekolojik güvenliğine odaklanıyor ve borsaların, cüzdanların, ana zincirlerin ve madencilik havuzlarının güvenliği dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere güvenlik hizmetleri veriyor. Güvenlik açıklarını keşfetmek ve düzeltmek için iyi bilinen genel zincirler.

NULS – Nothing Blockchain’i Kolaylaştırır

Sosyal medyaya katılın ve NULS’u keşfedin!

Twitter Şimdi takip et
Reddit Şimdi abone ol
Telegram Şimdi katıl
YouTube Şimdi abone ol

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here