AT son iki ay içinde değeri iki katına ve dijital reklam sikke olmak yedinci kriptopara olunca coşku bir zirveye taşındığı fazla artırdı Coinbase listelenen . BAT fiyatı yaz aylarından bu yana en yüksek seviyededir, ancak bunu devam ettirebilir mi?

BAT fiyatı eylül ayının ortasında bir buçuk ayın sonunda sona erdi. Bireysel jetonlar, 7 Ağustos’a kadar yaklaşık 0,13 ABD Doları, bir önceki yılın Ağustos ayından beri en düşük değerde işlem gördü. Madeni para, Eylül ayının ortasına kadar yükseldi ve bir sonraki Coinbase listesinin dolaşmaya başladığı söylentileriyle Ekim ortasındaki temayülü yükseltti. Geçtiğimiz Cuma günü yapılan açıklamada, döviz kurunun açıklanmasının ardından Pazartesi günü yükselmeye devam edildi.

MET, yazı zamanında toplamda 317 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 0,32 $ ‘lık jetondadır. Bu, Eylül ayı başından bu yana BAT fiyatında% 143’lük bir artış anlamına geliyor.

BAT Coinbase listesi
BAT, gizlilik odaklı bir internet sunucusu olan Brave Browser’da çalışacak şekilde tasarlanmış bir kripto para birimidir. Reklamverenler varsayılan olarak, seçebilmeleri için kaydolmayı seçebilen kullanıcılarla engellenir. Brave, blockchain’den çalışır ve reklamları düzenleyen kullanıcı verilerini anonim olarak toplar.

Fikir, kullanıcıların kendileri için uygun olan mallar ve hizmetler için reklamlarla etkileşimde bulunmalarıdır. Pazarlama firmaları, BAT ile reklamları barındıran platformların yanı sıra bunları almaya hak kazanan kullanıcıları da adil bir reklam modeli oluşturuyor.

Etrafında en popüler fiat-kripto ağ geçitlerinden biri olan Coinbase, yaz aylarında listeleme politikasını güncelledi . Paralar daha sık listelenecek , Haziran ayında yayınlanan bir raporda , ana odak ERC20 belirteçleri üzerinde duruyordu.

BAT Coinbase listesi topluluk için bir sürpriz değildi ; Bir ERC20 olan BAT, Coinbase’in Toshi Cüzdanında zaten kullanılabilir bir varlıktı. Proje, SEC ile bile değil, düzenleyicilerle herhangi bir işleyişe sahip değildi ve Temmuz ayında 1 milyondan Temmuz ayı ortasına kadar 3 metrede kullanıcı sayısında belirgin bir artış görüldü.

BAT fiyatı: sadece bir başak mı?

Coinbase listeleri çoğu proje için yaldızlı bir ödül olarak tutuluyor: nihai başarı. Londra merkezli bir kriptoparalar aracılık şirketi olan GlobalBlock’un kurucusu ve kurucu ortağı olan David Thomas, bu listenin paraya diğer projelere kıyasla “büyük” bir avantaj sağladığını savunuyor . Yüksek profilli ve meşruiyetin sektörde daha geniş bir onay vereceğine inanıyor.

Thomas , “ Benim için hiç bir şüphe yok ki, Coinbase gibi listelerin üzerine bir kripto taşımak, kazandığını ortaya koyduğunda maruz kaldığı riske neredeyse büyük bir olumlu etkisi olacaktır ” dedi. “ [Ancak] fiyat ikiye katlanırken, bu nispeten küçük piyasa sınırlarına sahip olan paralar için alışılmadık bir şey değil ve genel fiyat hala nispeten düşük.

“Haberler, şüphesiz, madalyonun bir aldatmaca veya sahte bir doğaya sahip olma olasılığının bulunmadığı piyasaya doğru bir şekilde yardımcı olacaktır” diye ekledi.

Paralar, normal olarak yüksek profilli bir girişi takip eden değerde yükselir. Ama bu kazanımlar geçici. BAT’ın fiyatının iki katına çıkması, kendi başına şaşırtıcı değil, ama bu sorunun kendisini bu seviyede tutabileceğidir. Bozuk para listesi listeleri bazen bir projenin ihtiyaç duyduğu iyi bir PR olabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here