BTC / USD düşüş eğilimi ile konsolide olmaya devam ediyor.
4,000 dolarlık kritik direnç henüz ulaşılamadı.

Bitcoin haftanın başlangıcından beri yayına girdi. Kurtarma teşebbüsleri, sürdürülebilir bir mitingde gerçekleşmedi ve fiyatlar, yukarı yönde 3,600 $ ve aşağı yönde 3,300 dolar ile sınırlandı. Temel haberlerin olmaması ve kripto-para piyasasında kararsızlık hissi teknik ticarete yol açıyor, bu da her iki yönde de kararlı bir atılımın güçlü bir yönelime yol açacağı anlamına geliyor.

BTC / USD günlük birleştirme detektörü

BTCUSD, 3.363 $ seviyesinden el değiştirirken, Asya yüksek seviyesi 63.428 $ seviyesinde gerçekleşti; Psikolojik $ 3,400’ün üzerine çıkmak için başarısız bir girişim, fiyatın yukarıda belirtilen aralığın alt sınırına doğru itilmesine rağmen, aşağı yönlü hareket şu ana kadar momentum içermiyor. Günlük RSI, aşırı satım bölgesine yakın bir konumda, bu aşamada daha fazla konsolidasyonun devam ettiğini işaret ederek düz kalır.

Mevcut fiyatın altında destek seviyeleri açısından fazla bir şey yok; Ancak, önceki haftanın düşük ve psikolojik 3,200 $ şu an için ayıları tutabilir. Temizlendikten sonra, satış, bu tutamağın hemen altında bulunan Pivot Point bir aylık Destek 1 ile kritik 3,000 $ ‘a kadar uzatılabilir.

Kuzey’e yapılan yolculuk, çok sayıda ilginç ve gösterişli teknik göstergeler nedeniyle, 3.000 dolara kadar ilerleyebilmemiz için çok önemli bir orta vadeli direnç olarak kabul edilen 3,800 $ ‘a kadar çok daha ilginç ve zorlu olacağını vaat ediyor .

Mevcut fiyatın üzerinde, ilk önemli direnç, günlük SMA5, SMA5 4 saat, SMA100 1 saat ve% 38.2 Fibo geri çekilme seviyesi dahil olmak üzere teknik göstergelerin bir araya gelmesiyle geliştirilmiş, 3,450 $ ‘a yaklaşan bir yaklaşım üzerinde yer almaktadır. Bununla birlikte, bu alana giden yol, SMA50 1-saat,% 61.8 Fibo geri çekilme ve Bollinger Band 15-min Upper dahil olmak üzere daha küçük teknik direnç seviyeleri ile delinir.

6,800 $ ‘ın üzerindeki iyileşme, SMA200 1 saat ve Önceki Yüksek 1 Gün yaklaşımıyla 3.500 $’ a yaklaştırabilir. Daha güçlü direnç alanı haftalık olarak% 38,2 Fibo geri çekilme ile 3,630 $ ‘a kayıtlıdır.

Günlük BTC / USD

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here