Geçtiğimiz 24 saat içinde, büyük dijital varlıklar keskin bir şekilde değer kaybettiği için, kripto pazarından 25 milyar dolar daha silindi.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Stellar (XLM), sırasıyla yüzde 14, yüzde 14.5, yüzde 45 ve yüzde 10’luk bir kayıp kaydetmiş, hem hacim hem de momentumda büyük bir düşüş göstermiştir.

Herhangi bir varlıktan daha fazla
Beklendiği gibi, Craig Wright, Coingeek ve Calvin Ayre kampının yarattığı sert çatallı kripto para birimi olan Bitcoin Cash SV, üç günlük bir süre içinde 170 $ ‘dan 60 $’ a düştü. SV düştüğünde, SV ve Bitcoin Cash’in (ABC) birleşik değeri yaklaşık yarıdan yaklaşık 450 $ ila 270 $ düştü.

Çekişmeli sert çatala ve 15 Kasım’da SV ve BCH arasındaki karma güç savaşı nedeniyle BCH’nin fiyatı 450 $ ‘dan 270 $’ a düştü, BCHABC ise çatışmadan önemli ölçüde acı çekti. Ünlü bir kripto-para birimi yatırımcısı ve Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, “kimse savaş kazanmıyor. Bazıları diğerlerinden daha az kaybeder. ”

Mevcut piyasa koşullarına ve son 24 ila 48 saat arasındaki düşüşün yoğunluğuna bağlı olarak, Bitcoin Cash ve diğer ana kripto para birimlerinin fiyatlarında daha da düşmesi bekleniyor, BCHABC 15 aylık tarihte ilk kez 180 $ test yapıyor .

Monero (XMR), Tron (TRX), Dash (DASH), IOTA (IOTA) ve Binance Coin (BNB) gibi diğer büyük market cap dijital varlıkları, ortalama% 16’lık bir düşüş kaydetmiştir.

BNB’nin fiyatlarındaki dik düşüş özellikle BNB’nin, Bitcoin’in önündeki 2018’deki en iyi performans gösteren kripto para biriminde kalması nedeniyle şaşırtıcıdır.

Tüm zamanların en yüksek seviyesinden Binance Coin yaklaşık yüzde 74 düştü. Buna karşılık, Bitcoin yüzde 76,5 oranında düştü ve Ethereum yüzde 87 düştü.

Hem BNB hem de Bitcoin, özellikle Temmuz-Kasım ayları arasında, son birkaç ay içinde nispeten yüksek bir istikrar seviyesi göstermiştir.

Ancak, Ethereum, büyük olasılıkla, eski Diar genel yayın yönetmeni Larry Cermak’ın bildirdiği ilk madeni para arzının (ICO) girişimleriyle hala devam eden büyük miktarda ETH’den dolayı, önümüzdeki haftalarda büyük destek seviyelerinin altına düşmeye devam edebilirdi.

“Ortalama olarak, tüm bu projeler başlangıçta arttıkları miktarın% 62’sini taşıdı veya tasfiye etti. Diğer bir deyişle, başlangıçta yükseltilen miktarların% 38’ini tutuyorlar. Açıkçası, bir çok ICO şirketi faaliyet giderlerini karşılamak ve işlerini finanse etmek için ETH satmaya devam edecek. Bu projelerin çoğunun herhangi bir gelir yaratmadığını fark etmek önemlidir. Ve büyük ihtimalle asla olmayacak. ”

Ethereum, Tüm Majör Kripto para birimlerinin En Kötü Konumunda
ETH, değer kaybeden yüzde 15’lik bir düşüşle 130 dolara yaklaşıyor ve bu da milyonlarca dolar ETH’nin, ICO proje işletmecileri tarafından fon operasyonları veya bireysel ETH yatırımcıları tarafından halka açık şifreli borsalar karşılığında tahliye edildiğini gösteriyor.

ETH üzerindeki satış baskısı önümüzdeki günlerde yoğunlaştıkça ETH, 2017 ortasından bu yana ilk kez 100 $ ‘lık bir testten geçebilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here