Son zamanlarda 707.112 ETH (99,383,302 $ ) değerinde devasa bir Ethereum (ETH) işlemi fark edildi, bilinmeyen bir cüzdandan  Binance cüzdanlarından birine gitti. İşlem hemen hemen Twitter hesabı olan Balina Uyarısı tarafından hemen belirlendi ve bugün 25 Şubat’ta 06:31:35’de gerçekleşti.

Belirtildiği gibi, spekülasyonları başlatan fonları kimin yatırdığı bilinmiyor. Bununla birlikte, şu ana kadarki en güçlü teorilerden biri, Binance’in fonları kendisinin hareket ettirdiğidir.

Binance fonları taşıdı mı?

Bunun balinalardan birinin satılması olabileceği öne sürülse bile, daha muhtemel teori, transferin arkasındaki nedenler bilinmese de, dünyadaki en büyük borsa fonların kendisini hareket ettirmiştir.

Bu, bu cüzdan ile Binance arasındaki ilk işlem değil. Bilinmeyen cüzdanın önceki faaliyetlerinin çoğu, Binance tarafından tutulan çeşitli cüzdanlara gönderilen ödemeleri içeriyordu. Sonuç olarak, pek çoğu şimdi bilinmeyen cüzdanın Binance’ın soğuk depolarından biri olduğuna inanıyor .

ünyadaki en büyük kripto para birimi değiş tokuşunun, daha önce bilinmeyen ve bu teoriye daha fazla ağırlık katan soğuk cüzdanlara sahip olduğu ortaya çıkması hiç kimseyi şaşırtmazdı. Ancak, belirtildiği gibi, Binance’in arkasında olması durumunda, işlemin nedeni de bilinmemektedir. Olmazsa, bu noktada balinalardan birinin faaliyeti olabilir, ancak bu noktada olası görünmüyor.

Bilinmeyen cüzdan, son altı aydır makul miktarda aktivite gördü. İkinci en önemli miktar tam olarak 888.888 ETH’yi içermiştir ve dört ay önce gerçekleşmiştir. Toplam 381.000 ETH olan üç büyük işlem daha var. Diğer işlemler, genellikle 1 ETH’den az olan küçük tutarları içermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here