Beklenen Bitcoin vadeli işlem platformu Bakkt’ın lansmanı, bir başka düzenleyici engelli ile karşı karşıya.Bitcoin ve altcoinlere olmusuz yansımaları şimdiden görünüyor.

Intercontinental Exchange’in (ICE) sahibi olduğu Bakkt, Bakkt Trust Company LLC’nin New York Finansal Hizmetler Departmanından onayını bekliyor. Güven, Bakkt’a nitelikli bir vesayetçi olarak çalışma becerisini kazandıracak . BTC’deki sözleşmeleri fiziki olarak yerine getirme planında çok önemli bir rol oynayacaktır.

Bakkt’tan yeni bir mektup , şirketin onay alma çabalarını ayrıntılarıyla anlatıyor ve güvenin önde gelen şifreleme parasıyla müşterileri nasıl kredilendireceğini açıklıyor.

Bitcoin Sözleşmeleri kapsamındaki teslimatlar, New York Eyalet Finansal Hizmetler Departmanı tarafından sınırlı bir amaç olarak sınırlı borç güven şirketi olarak lisanslanmak üzere başvuruda bulunan Bakkt Trust Company LLC (“ Depo ”) aracılığıyla yapılacaktır. Bitcoin Sözleşmeleri, piyasa katılımcılarının, teslim yükümlülüklerini kısa pozisyonlarda teslim etmeye devam eden Bitcoin Sözleşmelerinde kısa pozisyonlarda yerine getirmek için gerekli olan Bitcoin Deposuna yatırmalarını gerektirir…

Depo, piyasa katılımcısı tarafından Depoya veya onun adına Depoya aktarılan uygun Hesap Bitcoin’e kredi verecektir. Bu Bitcoin ile ilgili olarak, Depo, bu tür Bitcoin için ‘harici ağı’ oluşturan kamu blok zincirleri veya diğer defterlerin amaçları için tutucu olarak kaydedilecek ve Depo da bu Bitcoin’i pazar katılımcısının hesabına borç verecektir. kendi kitapları ve kayıtları. ”

Bakkt, ICE Vadeli İşlemleri ABD’nin vadeli işlem sözleşmelerini, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu kuralları altında ve koordinasyonunda onaylayacağını söyledi.

Bakkt’ın New York’taki Kurumsal Dijital Varlık Zirvesi’ne katıldıktan sonra, bir pazar araştırması analisti olan Fundstrat’ın Sam Doctor’ı, kurumsal uygulayıcıların “kritik bir kitlesi” olarak göründüğünü ve ilk gün platformu kullanmaya hazır olduğunu söyledi.

Fundstrat geçenlerde Bakkt’ın şimdi bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmeyi hedeflediğini açıkladı.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here