Yeni Ekonomi Hareketi (NEM) ‘nin platform jetonu XEM, pazartesi günü dolar karşısında yüzde 10 değer kazandı ve 0.0974-fiyattan 0.1046-fiyata yükseldi.

XEM / USD, 6 Eylül düzeltme eyleminden yüksek seviyeyi tekrar test etmeye çalışırken, doğrudan bir yükseliş eğilimi oluşturdu. Fiyat hareketi, geri çekme eyleminin bir parçası olarak daha sonra 1.000-fiyata doğru düzeltildi. Olumsuz momentum hala taze ve bir zemin oluşturmaya çalışıyor. Bunun gibi, yakın vadede yükselen bir trend çizgisi, paritenin yükseliş trendlerini devam ettirmesini ve yükseliş trendleri oluşturarak yükseliş eğilimini sürdürmesine neden oldu. 0.1091-fiyat yakınındaki güçlü bir direniş alanının kırılması, 0.1121-fiyata doğru potansiyel bir harekete geçebilir. Böylelikle, trend çizgisinden bir sıçrama, uzun vadeli fırsatların açılabileceğine işaret ederek, risklerin, ticaretin oldukça tersi yönünde durma pozisyonlarını açarak ele alındığı göz önüne alındığında.

Yükselen trend çizgisinin altında bir kırılma, XEM / USD’yi 0,0966-fiat’a doğru serbest düşüşe getirdi, ardından 0,0947-fiat, gün içi düşük ve muhtemelen aşağı yönlü bir aksiyon üzerinde sadece ılımlı destek seviyesini izledi.

Güçlü Temel Bilgiler

NEM Vakfı, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Toplumsal Kalkınma Bakanlığı (MOCD) ile bir Mutabakat Anlaşması imzalamıştır. İşbirliği anlaşması, NEM’in gelecekteki blockchain projelerinde MOCD’e danışmanlık hizmetleri sunmasını sağlar. Anlaşma aynı zamanda NEM’in BAE’nin bilgi teknolojisi sistemlerine entegre edilebilecek çeşitli uygulamalarda blok zincirleme araştırma ve geliştirme hakkında değerli bilgileri paylaşmasına da izin veriyor.

BAE, 2019 yılına kadar tamamen dijital bir hükümet olmayı hedefliyor.

NEM Vakfı ayrıca araştırma ve geliştirme faaliyetlerini genişletmek için Melbourne ve Vietnam’da yeni blockchain hubları piyasaya sürüyor . Vakıf aynı zamanda Block Heaven adlı bir partneri haline gelmek için “The Heaven” adlı Las Vegas Strip ile anlaştı.

Yükselişin benimsenmesi XEM’e son zamanlarda iki değişim daha yapmıştır. Avrupalı ​​bir kripto değişimi olan BitPanda, XEM’i bitcoin, Ethereum, IOTA ve Ripple gibi kripto para birimlerine göre listeleyecek ve aynı zamanda alım satım platformundaki fiat para birimlerine karşı likiditesini geliştirecektir.

Ukrayna merkezli bir kripto değişimi olan Kuna Exchange, ticaret platformunda XEM-to-kripto ve XEM-to-fiat çiftlerini de listeleyerek, kullanıcıların Ukrayna Hyrviası ile doğrudan XEM belirtecini değiştirebilmelerini sağlıyor.

Uçuculuk

Birçok kripto paranın görüldüğü gibi, yükseliş de XEM tokenlarının büyük elli tüccarları tarafından yönlendirilen sahte bir boğa hareketi olabilir. Perakende ticaret yapanların uzun süreli herhangi bir işlem onaylamadan önce bir kat testi için beklemeleri önerilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here