Flow Traders NV, Bitcoin ve Ethereum tabanlı ETN’ler sunuyor.

BTC / USD hafta sonu öncesinde yatay işlemeye devam ediyor.

Amsterdam’da bulunan Avrupa’nın en büyük ETF’si olan Flow Traders NV, regülatörün şüpheci duruşunu göz ardı ederek kripto bandwagonunu atladı. Finansal Piyasalar için Hollanda Kurumu (AFM), yatırımcılar, tüketiciler ve kurumların dijital varlıklardan çok riskli oldukları için uzak durmaları konusunda uyarıyor.

Co-Chief Executive Officer Dennis Dijkstra’ya göre, Flow Traders NV, ilk Bitcoin ve Eter tabanlı borsada işlem gören notlarda piyasa yapıcı hizmetler sunuyor .

“İnsanlar kriptoyu hafife alıyorlar. Çok büyük ve çok yakında düzenlenecek. Piyasa katılımcıları, insanların düşündüğünden çok daha profesyonel. Kurumsal yatırımcılar ilgileniyor – biliyoruz çünkü talep alıyoruz, ”diyen Dijkstra Bloomberg ile yaptığı röportajda.

Bu arada, kripto para birimi reaksiyonu şu ana kadar susturuldu. Bitcoin 6,530 $ seviyesinde işlem görüyor, sıkı bir aralıkta 6,500 dolar aşağı yönlü ve sık sık günlük bazda değişmeyen 6,700 dolar seviyesinde sıkıştı. Bununla birlikte, haftanın bu döneminde keskin hareketlerin çoğunluğu olduğu için, özellikle hafta sonu öncesinde uykulu pazar çok hilekar olabilir.

Teknik olarak bakıldığında, 7,000 dolar, sürdürülebilir bir toparlanma için alınması gereken kritik direnç seviyesidir. Destek 6,300 dolar, ardından 6.000 dolar geliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here