• Filecoin fiyatı, Nisan ayının başından bu yana% 42’lik ciddi bir düşüş yaşadı.
  • Dijital varlık, TD Sıralı göstergesi çeşitli satın alma sinyalleri sunduktan sonra kısa vadeli bir toparlanmayı hedefliyor.
  • Alıcılar önemli bir destek düzeyine sahip olamazlarsa, FIL daha da düşebilir.

Filecoin, 238 $ ‘lık yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledikten sonra Nisan ayının başından bu yana önemli bir düşüş trendi içinde işlem görüyor. Kriptopara pazarı FIL yardım etmedi, son 24 saat içinde kayda değer bir düzeltme yaşadı.

Filecoin fiyatı 170 dolara yükselmeyi hedefliyor

4 saatlik grafikte TD Sıralı göstergesi, 9 saatlik grafikte bir satın alma sinyali ve kırmızı bir ‘8’ mum çubuğu sundu ve bunu genellikle bir satın alma sinyali izledi. 9 saatlik grafikte Filecoin, 100-SMA’yı 140 dolardan savundu.

fil fiyatı

FIL / USD Sinyalleri Satın Al

Bu temel destek seviyesinden bir toparlanma, Filecoin’i her iki grafikte de 167 dolardan oluşan 26-EMA’ya doğru yönlendirme potansiyeline sahiptir. Bir sonraki fiyat hedefi, 4 saatlik grafikte 50-SMA olan 175 $ ‘dır.

fil fiyatı

FIL / USD 9 saatlik grafik

Satın alma sinyallerini geçersiz kılmak için, ayılar Filecoin’i 136,2 $ ‘lık son düşük seviyenin altına itmelidir. Bu noktadan kaynaklanan bir bozulma, sonunda Filecoin fiyatını 97,7 dolara ve en azından 120 dolara çekecektir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here