Bitcoin izlerken tüm kripto dünyayı sahiptir şok ve dehşet görünüşte olarak durdurulamaz ralli devam , altcoin pazarındaki kripto kuzenler sadece daha da BTC oranı göreceli düştü.

Bununla birlikte, önceki altcoin / BTC ayı döngülerine göre katliamın bir ucu görülebilir. Yükseliş ivmesi bir kez hızlanınca, yükseliş eğilimi, yatırımcıların altcoins Boğa Koşusu’nda Bitcoin’e katılmasıyla% 600’ün üzerinde kazanç sağladı.

Bitcoin’in çoğu borsada altcoinlerle eşleştirilmesi nedeniyle, iki kripto varlık türü birbiriyle yakından ilişkili bir ilişkiye sahiptir, ancak altcoinler ile büyük kardeşi Bitcoin arasındaki ilişki kafa karıştırıcıdır. Bazen, tamamen ilişkili bir şekilde yükselip alçalırken , diğer zamanlarda birbirlerinden ters büyüyüp azaldıklarını gösterirler.

Bitcoin, Nisan ayının başında 4,200 $ ‘lık bir direnç gösterdiğinde, kripto varlığının yaklaşık % 100 artış göstermesine neden oldu, 8,300 $’ ın üzerinde, altcoinler ayrıldı ve sert kaldı. Bitcoin yükselirken, çoğu altcoin BTC’ye oranla önemli ölçüde düştü .

Bitcoin yeni yüksekler belirlemeye devam ederken, altcoinler BTC oranlarında yeni düşükler belirlemeye devam ediyor. Altcoin Trader’s El Kitabı adlı kitabın yazarı olan deneyimli altcoin tüccarı Nik Patel’e göre, toplam altcoin piyasası düşüşü şimdiye kadar% 66,5 olmuştur .

Tüccar, önceki dört “ALTBTC ayı döngüsü” sırasında, hepsinin ortalama % 70 civarında bir düşüşe sahip olduğunu söylüyor – mevcut seviyelerden yalnızca 3 buçuk puan uzakta. Bu, satış baskısının neredeyse tükendiğini ve yeni bir boğa döngüsünün başlayabileceğini gösterebilir.

Alt piyasada bir boğa döngüsü yaşanırsa ve altcoin ticaret uzmanına göre , yaşanan ortalama büyüme, yatırımcılara% 617’ye varan kazançlar kazandırdı. Bu kazançlar bedelini getirecek Ethereum yüksek tüm zamanların $ üzerinde 1200 ve önceki yakın ve fiyatı Ripple XRP başına $ 2.40 sent. Litecoin , LTC başına 500 Dolardan fazlaya fiyatlandırılır.

Bu tür nitelikteki kazanımlara 2018 başından beri kripto pazarında şahit olunmadı. Bundan sonra, pazar düştü ve rekordaki en uzun ayı piyasası oluştu. Sadece şimdi yeni bir boğa piyasasının erken aşamalarında başlandı, ilk kez kripto para birimi olan Bitcoin yüke öncülük etti, pazardaki bu büyümenin bir kez daha yaşam belirtileri göstermeye başlamasıyla başladı. Altcoinler buradan Bitcoin’e benzer bir şekilde yükselebilirse, kripto boğa piyasası geri dönecek ve kripto para birimlerinin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here