Alman bankası WEG, bankacılık ve finansal hizmetler sektörlerindeki DLT uygulamalarını keşfetmek için Anquan Capital ile ortaklık kurdu.

Almanya’nın WEG Bank’ın FinTech kolu olan Ten31, Singapurlu teknoloji kuluçka makinesi Anquan Capital ile ortaklık kurdu.

Kuruluşlar üzerinde birlikte çalışacakları belirli projeleri henüz detaylandırmamış olsa da, bir basın açıklaması ortaklığın bankacılık ve finansal hizmetler bağlamında blockchain uygulamalarını keşfetmeyi içereceğini duyurdu.

Anquan Capital, Zilliqa ve Anqlave de dahil olmak üzere bir dizi dağıtılmış defter teknolojisi veya DLT başlattı.

Ten31 CEO’su Matthias von Hauff şunları söyledi:

“Anquan ile hissedar olarak ağımıza bir başka ideal ortak daha ekledik. Sadece mükemmel teknolojilerinden faydalanmakla kalmıyor, aynı zamanda uzun vadede Asya bölgesinde bir öncü sağlıyoruz. ”

Ten31 ve Anquan, saklama sektörünü hedef alacak

İşbirliği Weg en Ten31 görmeye hazır görünür Anquan iştirakleri için dijital varlık saklama hizmeti sunmaktadır – işletme müşterilerine Anqlave sunan velayeti çözümleriyle.

Basın açıklaması, “örneğin, 2020’nin başından beri yürürlükte olan kripto depolama için yasal çerçevenin bir rol oynayacağı ve şunları ekleyeceği belirtiliyor:

“TEN31 kendisini buna göre erken bir aşamada konumlandırdı ve Alman bankacılık yasasının büyükbabası kuralına göre izin aldı.”

WEG Bank, Estonya’dan kripto ticareti ve saklama hizmetleri sağlama lisansına da sahiptir ve ağustos 2019’da kardeş şirketi WEG Blocklink OÜ aracılığıyla lisans sağlamıştır.

Blockchain günlük hayata nüfuz eder

Anquan CEO’su Max Kantelia şunları söyledi: “Bugün, bir teknoloji sektörünün saçaklarından çok az anlayan ve günlük yaşamlarımıza sürünen blockchain’i görebiliyoruz.”

“DLT teknolojilerinin potansiyelini ortaya çıkarmanın dijital dönüşümü nasıl hızlandırabileceğini ve herkes için finansta nasıl devrim yaratabileceğini keşfetmek için TEN31 ile işbirliği yapmak için mükemmel bir zaman”

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here