• Ethereum fiyatı, ileride zayıf bir dirençle tüm zamanların en yüksek seviyesini hedefliyor.
  • Şu anda DeFi’de yaklaşık 52,2 milyar dolar değerinde Ethereum kilitlendi.
  • Birkaç gösterge, ETH boğalarının kısa ve uzun vadede üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor.

Ethereum fiyatı , tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.151 $ ‘a yükseldikten sonra geçen hafta konsolidasyon altında. Dijital varlık, çeşitli zincir içi ölçümlere göre ileride zayıf bir dirençle karşı karşıya kalırken, boğalar 3.000 doları hedefliyor.

Ethereum fiyatı azaldı ve 3.000 doları hedefliyor

Ethereum’un temel güçlü yönlerinden biri, borsalardan uzak tutulan önemli sayıda coin olmasıdır. Mevcut fiyatlarla, DeFi protokollerinde kilitli 52 milyar doların üzerinde Ethereum var. 

eth fiyatı

DeFi’de ETH kilitlendi

Ek olarak, ETH2 depozito sözleşmesi de yaklaşık 7,7 milyar dolar değerinde 3,75 milyon ETH tutar, bu da 60 milyar dolara yakın Ethereum’un borsaların dışında olduğu anlamına gelir.

eth fiyatı

ETH / USD günlük grafik

Ethereum, günlük grafikte artan bir genişleyen kama modeli oluşturdu. Bu model, daha yüksek ve daha yüksek dipleri iki trend çizgisiyle birleştirerek çizilebilir. Bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde bir kırılma, desenin tepesinde 3.000 dolarlık bir fiyat hedefine sahip.

eth fiyatı

ETH IOMAP grafiği

In / Out of the Money Around Price (IOMAP) grafiği neredeyse 2.000 $ ‘ın üzerinde direnç olmadığını gösteriyor. En güçlü alan, 143.000 adresin neredeyse 1 milyon ETH satın aldığı 2.056 ila 2.066 dolar arasındadır. 

Bununla birlikte, 332.000 adresin 9,2 milyon ETH’nin üzerinde satın aldığı 1,982 ila 2,043 dolar arasında kritik bir destek alanını kaybetmek boğalar için yıkıcı olacaktır. Bu bozulma, Ethereum fiyatını desenin alt sınırına kolayca 1.700 dolara yönlendirebilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here