• Cardano fiyatı 3 günlük grafikte bir boğa bayrağı oluşturdu.
  • ADA, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşma potansiyeline sahip büyük bir kırılmadan önce bir temel direnç seviyesiyle karşı karşıya.
  • Zincir içi ölçümler, ADA boğalarının ileride nispeten zayıf bir dirençle karşılaşacağını gösteriyor.

27 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi 1.48 $ ‘ı belirledikten sonra, Cardano (ADA) yatay işlem yaparak 3 günlük grafikte potansiyel bir boğa bayrağı oluşturuyor. ADA’yı büyük bir kırılmadan ayıran tek bir önemli direnç seviyesi vardır.

Cardano fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyelerini görmek için bu engeli aşmalı

3 günlük grafikte Cardano , 1,25 $ ‘lık bir direnç trend çizgisi ile potansiyel bir boğa bayrağı oluşturdu. Bu kilit bariyer, ADA’yı referans noktası olarak direk yüksekliği kullanılarak hesaplanan% 77 kopuştan ayırır. Bu kırılma, 2,20 $ civarında ADA işlemine sahip olacak .

ada fiyatı

ADA / USD 3 günlük grafik

Ancak Cardano’nun bu kilit seviyeyi kırma ihtimali ne kadar?

In / Out of the Money Around Price (IOMAP) grafiği, en önemli direnç alanının 120.000 adresin 2.65 milyar ADA satın aldığı 1,20 ila 1,23 dolar arasında olduğunu göstermektedir. Bununla birlikte, bu noktanın üzerinde, nispeten daha zayıf direnç seviyeleri var.

ada fiyatı

ADA IOMAP grafiği

Şimdiye kadar, Cardano fiyatı geçen ay birkaç kez 1.25 $ ‘dan üst trend çizgisinden reddedildi. En son reddedilme, ADA’yı desenin alt sınırına 1.07 dolara yönlendirebilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here