ABD’nin orta seçimleri, siyasi kurum içindeki kripto paraya olan duyguları değiştirebilir.
BTC / USD baskı altında kalıyor, ancak bu düşüşün 6,400 dolar ile sınırlanması bekleniyor.

Bu arada, ABD orta seçimleri sadece Demokratlar için değil, aynı zamanda Bitcoin tutkunları için de başarılı olabilir. Colorado’da Demokrat bir aday olan Jared Polis, valilik yarışını kazandı ve Cumhuriyetçi rakibi Walker Stapleton’u yendi.

Jared Polis, blockchain teknolojilerinin aktif bir destekçisi olarak bilinir, ayrıca, oy kullanma kampanyasının Colorado’yu bir kripto para birimi haline getirme sözü verdiğini de sözlerine ekledi.

“Hedefim Colorado’yu iş dünyasında ve hükümette blok zinciri inovasyonu için ulusal bir merkez olarak kurmak. Güçlü liderliğin Colorado’yu bu sektördeki yeniliğin ön safına taşıyacağına inanıyorum – şirketlerin devlete akın etmesini ve vergi mükelleflerini para tasarrufu ve Colorado sakinleri için değer yaratan hükümet uygulamaları kurmasını teşvik etti.

Ve bu, ABD’deki kripto topluluğu için geleceği değiştirebilecek tek zafer değil. Kaliforniya’da, Gavin Newsom, Cumhuriyetçi John Cox’un yarışını kazandı. Newsom, Bitcoins’te bağış kabul etmeye başladığı 2014 yılından bu yana kripto sektöründe faaliyet gösteriyor.

Şu anda Bitcoin de Neler Oluyor

Bir Bitcoin , yazI sırasında son 24 saatte% 0,8 düşüşle 6.449 dolara gidiyor. Kısa vadeli teknik resim daha fazla satışın mağazada olabileceğini işaret ediyor; bununla birlikte, olumsuz tarafın SMA50 ve SMA200 (4-saat) dahil olmak üzere bir dizi SMA seviyesi ile güçlendirilen 6.400 dolarlık bir tutamaç ile sınırlanması muhtemeldir. Yukarı doğru, düşüş baskısını hafifletmek için 6,500 dolar geri ödenmelidir.

BTC / USD , 4 saatlik grafik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here