Kripto para tüccarları yaklaşık 1.1 milyar dolar değerinde 123.447 Bitcoin (BTC) nefes kesen bir hareketi izliyor.

Twitter’ın devasa kripto para transferi için gittiği kaynak olan Balina Uyarısı, işlemi ilk bildirenlerden biri oldu. İlk raporlar, BTC’nin bilinmeyen iki cüzdan arasında gönderildiğini göstermektedir. İşlem ücreti sadece 0.00 sent değerinde yetersiz bir 0.00005578 BTC idi.

Blockchain analiz firması Token Analyst’a göre, söz konusu cüzdanlar Hong Kong merkezli kripto borsası Bitfinex’e ait. Ancak borsa, transferin arkasında olduğunu doğrulamadı.

Geçtiğimiz yılın sonlarında, ABD merkezli kripto borsası Bittrex, 21 ayrı işlemde bir saatten kısa bir sürede BTC’ye yaklaşık 9 milyar dolar transfer ettiği bildirildi. Analiz şirketi Glassnode , hareketleri borsaya bağladı .

Dijital varlık yönetimi şirketi Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, Bitcoin’in üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan değeri aktarmanın son derece güvenilir bir yolu olduğunu kanıtladı. O değinir Bitcoin ağı üzerinde yerleşmiş değerin miktarı 2019 yılında $ 673.000.000.000 isabet gösterileri Para Metrikleriyle verileri.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here